Zielony Wagon przejedzie przez Dolny Śląsk [ZOBACZ]

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2019-04-26 16:09 | Zmodyfikowano: 2019-04-26 16:10
A|A|A

fot. kolejedolnoslaskie.pl

To promocja zbliżającego się XXXI Festiwalu Kwiatów i Sztuki w Zamku Książ w Wałbrzychu, który odbędzie się. W dniach 30.04-03.05.2019 r., a także oferty turystycznej Dolnego Śląska jako regionu do odkrycia. W dobie popularyzacji ekologicznych form transportu oraz walki ze smogiem „Zielony Wagon” ma dodatkowo zachęcić pasażerów do aktywnej opieki nad środowiskiem, nie tylko tak pięknego regionu, jakim jest Dolny Śląsk.

Roślinną przestrzeń w pociągu Kolei Dolnośląskich wykonają wrocławskie florystki, szerszemu gronu znane są jako „Projekt Rośliny”. Florystki wydały również książkę, która szybko zyskała uznanie amatorów roślin domowych.

Na inauguracyjny przejazd „Zielonego Wagonu” zapraszamy już w piątek, 26 kwietnia! Ruszy on o godzinie 10:40 z Dworca Głównego we Wrocławiu (tor 8, peron 4). Pociąg ze specjalną dekoracją odjedzie do Wałbrzycha o godzinie 11:14.

Dla turystów podróżujących tym pociągiem przygotujemy również konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na Festiwal Kwiatów i Sztuki w Zamku Książ, na który warto przyjechać właśnie pociągami Kolei Dolnośląskich.

Dzięki współpracy Zamku Książ w Wałbrzychu z samorządowym przewoźnikiem kolejowym, bilet na przejazd tam i z powrotem z dowolnej stacji na Dolnym Śląsku do stacji Wałbrzych Szczawienko będzie tańszy aż o 50%.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama