CCC Development Team rozpoczyna drugą część sezonu

PP/CCC Development Team | Utworzono: 2019-07-20 08:05 | Zmodyfikowano: 2019-07-20 08:05
A|A|A

fot. Dominik Smolarek

- Za nimi bardzo intensywna część sezonu. Zawodnicy spisali się znakomicie. Na koncie mamy nie tylko kilka zwycięstw etapowych, ale również wygrane i miejsca na podiach "generalek" wyścigów etapowych. To zasługa Kamila Małeckiego, Attili Valtera, Patryka Stosza, Staśka Aniołkowskiego, Szymona Tracza czy Piotrka Brożyny. Pod koniec czerwca olbrzymią radość sprawił nam Michał Paluta wygrywając wyścig ze startu wspólnego na mistrzostwach Polski. Jesteśmy dumni, że w kolejnych miesiącach to właśnie nasze barwy reprezentować będzie mistrz Polski - mówi Tomasz Brożyna, dyrektor sportowy CCC Development Team.

- Damian Papierski pokazał swoją moc na mistrzostwach Polski, zdobywając III miejsce w jeździe indywidualnej na czas U-23. Progres zrobili także Piotrek Pękala, Kacper Walkowiak i Karol Wawrzyniak. Na Węgrzech zaczynamy drugą część sezonu i możemy sobie życzyć tego, aby nie była gorsza niż pierwsze pół roku -  stwierdza Tomasz Brożyna i dodaje, że zbliżające się wyścigi będą idealne na "przepalenie" nogi dla kolarzy po krótkich wakacjach.

Na Węgrzech kolarze CCC Development Team pojadą dwa klasyki. Ich profile są bardzo podobne - to wyścigi płaskie, kończące krótkimi rundami w miastach. Sobotni liczy niecałe 164 km, a niedzielny 171 km. Trasy obu wyścigów wiodą głównie na otwartych terenach, gdzie szyki kolarzom może pokrzyżować wiatr.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama