Zespół CCC Development Team rozpoczał przygotowania do sezonu

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2020-01-16 07:45 | Zmodyfikowano: 2020-01-16 07:45
A|A|A

Głównym celem zgrupowania jest budowanie formy do sezonu, dlatego poświęcamy sporo uwagi na treningi na rowerze - powiedział dyrektor sportowy Tomasz Brożyna. Zawodnicy CCC Development Team rozpoczną ściganie w marcu, czyli nieco później niż w ubiegłym roku. Zostało nam jeszcze trochę czasu, więc do pierwszych wspólnych treningów podeszliśmy spokojnie, bez mocniejszych ćwiczeń.

Zawodnicy mieli okazję poznać się podczas listopadowego zgrupowania integracyjnego, jednak dopiero w Calpe mają możliwość pojeździć razem. Mamy kilku nowych, młodych kolarzy, więc zależy nam na tym, aby fajnie wprowadzili się do zespołu. Widać, że wszyscy są w dobrej dyspozycji i budują zgraną drużynę - dodał Brożyna.

Jestem zadowolony z pierwszych dni w Calpe - powiedział Petr Kelemen, jeden z nowych zawodników CCC Development Team. Mamy treningi na rowerze, ale również czas na regenerację. Widać profesjonalność drużyny, wszyscy dbają o to, abyśmy mieli jak najlepsze warunki. Poza rowerem mamy masaże, zajęcia core i odnowę biologiczną, dzięki czemu jestem spokojny o przygotowania do sezonu.

Dla Stanisława Aniołkowskiego będzie to drugi rok w "pomarańczowych" barwach, a zarazem debiut w kategorii elity, co przyniesie mu nowe wyścigowe wyzwania. Pogoda dopisuje, atmosfera w drużynie również, także przyjemnie kręci się kilometry na treningach. Możemy tu wykonać sporo dobrej pracy, a przede wszystkim zgrać się w nowym składzie, aby na wyścigach stanąć w pełni przygotowani do walki - powiedział Aniołkowski.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama