DRJ: FESTIWAL LATA w Miękini rozpoczęty!

Marek Obszarny, el | Utworzono: 2019-08-10 18:16 | Zmodyfikowano: 2019-08-10 18:25
A|A|A

Fot: A. Skupień

Ta dobrze już znana i wyczekiwana przez mieszkańców i gości Miękini impreza gromadzi całe rodziny. Od wczesnego popołudnia dzieci szaleją na „dmuchańcach”, jeżdżą na karuzelach i biorą udział w różnych konkursach i zabawach. Kilkanaście stoisk z produktami lokalnymi zachęca do smakowania najlepszych, bo swojskich słodkich wypieków. Dużo jest oryginalnie serwowanych owoców i wykonanych domowymi sposobami przetworów owocowo-warzywnych. Tradycyjnie zjeść można pyszny chleb jeszcze lepszy ze smalcem, a nawet talerz zupy ziemniaczanej takiej, jak u babci. Oryginalnie wyglądają wyroby lokalnego rękodzieła.

Dolnośląski Rozkład Jazy Radia Wrocław uczestniczył w radosnych OBRZĘDACH DOŻYNKOWYCH, wysłuchaliśmy koncertów zespołów RADOŚNI i SENIOR.

FESTIWAL LATA bez gwiazd - ależ skąd! W tym roku oczekiwana kilkutysięczna publiczność zobaczy i usłyszy formację Goya, kultowy zespół Piersi, a o kobietach, ale nie tylko dla kobiet zaśpiewa Grzegorz Hyży. Na późny wieczór zaplanowano pokaz sztucznych ogni i dyskotekę nakręcaną przez dj Ajco.To w pierwszym dniu Festiwalu. W niedzielę pojawią się na estradzie trzy utalentowane i urodziwe wokalistki. Top Girls ma już na swoim koncie muzycznym kilka energetycznych teledysków z wielomilionowymi odsłonami: „Mleczko", „Jak byś mnie zechciał", „Dziś zatańcz ze mną"... Wystąpią też Mario Bischin, Basta i C-BOOL.

DOLNOŚLĄSKI ROZKŁAD JAZDY bawił się wyśmienicie na FESTIWALU LATA w Miękini zapowiadając atrakcje na antenie Radia Wrocław.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama