W #VolleyWrocław dwie siatkarki będą pełnić funkcję kapitana zespołu

Wojciech Klich, inf.prasowa | Utworzono: 2019-08-14 20:39
A|A|A

fot. materiały prasowe/ Volley Wrocław

Dla Wers to nic nowego - zawodniczka pełniła już tę funkcję w zeszłym sezonie. Z kolei pod jej nieobecność, spowodowaną kontuzją, kapitanem była Natalia Murek. W nadchodzącym sezonie obie siatkarki będą ze sobą na tym polu współpracować.

 - Decyzja o wyborze dwóch kapitan była spowodowana chęcią odciążenia Roksany Wers w obowiązkach kapitańskich. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprawy organizacyjne w zespole będą jeszcze sprawniej rozwiązywane, a zarazem żadna z dziewczyn nie będzie nimi przeciążona. Myślę, że takie rozwiązanie jest dosyć popularne w sportach drużynowych i wielu zespołach jest praktykowane - powiedział trener #VolleyWrocław, Wojciech Kuczyński.

Roksana Wers i Natalia Murek zgodnie podkreślają, że bycie kapitanem to wielkie wyróżnienie.

 - Dla mnie to wielki zaszczyt móc być kapitanem #VolleyWrocław! Cieszę się, że zaufały mi dziewczyny i sztab. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby jak najlepiej wywiązywać się z obowiązków. Mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy wiele sukcesów i będziemy razem celebrować wiele wspaniałych chwil – tak powołanie na funkcję kapitan komentuje Roksana Wers.

 - To ogromny zaszczyt pomagać w obowiązkach naszej kapitan. Niezmiernie cieszę się, że zarówno sztab, jak i cała drużyna, darzy mnie tak dużym zaufaniem. Wiem, że nasza współpraca będzie owocna, a rezultaty tej pracy będą widoczne w postaci wyników i przyjaźni na całe życie – dodała Natalia Murek.

Obecnie siatkarki przygotowują się do nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet. Rozgrywki startują 12. października.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama