Tragedia na Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Nie żyje student

Beata Makowska, jk | Utworzono: 2019-08-26 13:22 | Zmodyfikowano: 2019-08-26 15:27
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Na razie ani żandarmeria wojskowa ani prokuratura nie chce zdradzać szczegółów tej tragedii. Wiadomo tylko, że w niedziele wieczorem znaleziono ciało młodego mężczyzny Daniela D. Ze wstępnych ustaleń wynika, że miał on popełnić samobójstwo. Nie użył do tego broni służbowej. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że młody mężczyzna miał się powiesić. Tego dnia student wrócił z przepustki. Niewykluczone, że do dramatycznego kroku popchnęły go sprawy osobiste. Nieoficjalnie wiemy też że miał mieć problemy z zaliczeniem jednego z przedmiotów.

Więcej informacji udzieli prokuratura i żandarmeria wojskowa po ustaleniu szczegółów tej tragedii.

ZOBACZ TEŻ: 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wro...
2019-08-27 09:53:17
z adresu IP: (89.73.xxx.xxx)
Ocena: 3
No problem z zaliczeniem to może miał ale nie na AWL-u , jeden z lepszych na roku , spokojny pomocny i wesoły chlopak. Najlepiej napisać AWL winne nie znając żadnych szczegółów tylko to co pismaki wypisują zero prawdy i tylko domysły. ...... Spoczywaj w pokój ...
~Ada
2019-08-27 05:49:18
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Mobbing?
~DWP
2019-08-26 20:17:18
z adresu IP: (83.25.xxx.xxx)
Ocena: 1
Poważnie ?! Problemy ze zdaniem i taki krok ? :/
~CSWL
2019-08-26 15:36:29
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 9
Najgłębsze wyrazy współczucia. Śpij Kolego.
~Wrocławianka
2019-08-26 15:35:11
z adresu IP: (178.37.xxx.xxx)
Ocena: 7
Gdzie do cholery jest admin? zablokować możliwość dodawania komentarzy!
~Nwmr
2019-08-26 15:13:19
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
Co wy pierdo****e za przeproszeniem w tych komentarzach...
~sami SWOI
2019-08-26 15:02:32
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jacy przełozeni ,taka AKADEMIA.Tam we WROCKU rzadzi czerwona ekipa.Tyle w temacie i az tyle.
~magie
2019-08-26 15:01:30
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 8
tak...jak ze Starakiem nie znają przyczyn nie wiedzą co się stało a wszyscy już wyrok wydali...
~Przemo Stanek
2019-08-26 14:20:51
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -27
Nie widzę innej opcji podchorążowie jak zamknięcie Akademii
~Beti
2019-08-26 14:20:36
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 21
Proszę spojrzeć rodzicom w oczy, tak wy, do was to piszę patologiczne matoły!!! "Sebki" w dresach, nie przepraszam w mundurach. I jeszcze jedno Karma wraca i tego wam życzę. [*] Spoczywaj w spokoju żołnierzu, synu, kolego, przyjacielu ????????????
~antyawl
2019-08-26 14:00:20
z adresu IP: (87.239.xxx.xxx)
Ocena: 0
brawo awl po raz kolejny wykazaliście się
~Paweł
2019-08-26 13:35:20
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 9
Coraz "ciekawiej" robi się na Akademii Wojsk Lądowych...