Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama

km | Utworzono: 2019-09-30 17:48 | Zmodyfikowano: 2019-09-30 17:48
A|A|A

fot. materiały prasowe

Bezpłatne USG i USG 4D, konsultacje medyczne, praktyczne porady i konkursy – to aktywności, które czekają na wszystkie mamy, które w dniu 05 października odwiedzą CH Auchan Bielany w ramach akcji „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2019”. Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety, a my jesteśmy po to, aby pokazać jak świadomie czerpać z niego jak najwięcej radości. Chcemy edukować mamy aby mogły podejmować rozważne decyzje, dające im poczucie bezpieczeństwa. Na naszych bezpłatnych corocznych spotkaniach poszerzamy wiedzę kobiet o ciąży i macierzyństwie. Propagujemy zdrowy styl życia, zachęcamy do regularnych badań.  Cel Ochrona zdrowia mamy i dziecka Poszerzenie wiedzy na temat zdrowia, pielęgnacji i rozwoju dziecka Przygotowanie do świadomego macierzyństwa.

Mamy w ciąży będą mogły wykonać bezpłatne badanie USG, które umożliwia ocenę rozwoju płodu, pomaga w wykryciu ewentualnych nieprawidłowości. Niezwykłym przeżyciem będzie możliwość wykonania USG 4D. Badanie daje możliwość „podglądania“ dziecka w brzuchu mamy. Widok poruszającego się dziecka to niezpomniane emocje dla rodziców, które budują więź z dzieckiem jeszcze w okresie prenatalnym.

W CH Auchan Bielany, na potrzeby badań, powstaną dwa gabinety wyposażone w aparaty USG i niezbędny sprzęt. – Z chwilą rozpoczęcia akcji będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Rodzice będą mogli liczyć na konsultacje ekspertów m.in. w zakresie: przygotowania do porodu, karmienia piersią, właściwej diety mamy w ciąży i mamy karmiącej, pozyskiwania i przechowywania komórek macierzystych krwi pępowinowej, pielęgnacji niemowląt czy noszenia w chustach. Uczestnicy poznają praktyczne porady jak wrócić do formy po porodzie, a także dowiedzą się, jak - w przypadku zagrożenia życia – udzielić maluchowi pierwszej pomocy.  Aktywne mamy zapraszamy do udziału w organizowanych konkursach i sesji fotograficznej. Co godzinę do wygrania Szumiący Miś.

Wrocławska edycja ogólnopolskiej akcji ,,Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama 2019” odbędzie się w dniu 05 października, w godzinach: 11:00-16:00, w CH Auchan Bielany, ul. Francuska 6, Kobierzyce.
Dodatkowe informacje o akcji na stronie internetowej www.szczesliwemacierzynstwo.pl

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama