Rewanż za porażkę w pierwszej kolejce. Cuprum zagra w Zawierciu

Michał Hamburger | Utworzono: 2019-11-20 06:25 | Zmodyfikowano: 2019-11-20 06:26
A|A|A

fot. Cuprum Lubin

Cuprum w Lubinie w meczu 1. kolejki 26 października przegrało z ekipą z Zawiercia 2:3. Już dziś rewanż. Jest to spowodowane koniecznością przełożenia spotkania 14. kolejki ze względu na kwalifikacje olimpijskie, które odbędą się w pierwotnym terminie, wyznaczonym na początek stycznia.

Pierwszy raz widzę coś takiego, ale jest to dosyć ciekawe. Możemy dzięki temu wyciągnąć z pierwszego spotkania dużo więcej wniosków w miarę na świeżo, bo graliśmy z nimi trzy tygodnie temu i to był chyba nasz najgorszy mecz. Będzie więc okazja do szybkiej rekompensaty – mówi Mateusz Malinowski, który w pierwszym spotkaniu zdobył 22 punkty, a w latach 2015-2017 reprezentował barwy Cuprum.

- Mecz z Zawierciem był pierwszym w nowym sezonie. Myślę, że ani my, ani oni nie byliśmy w optymalnym meczowym rytmie. Pamiętam, że ten mecz był nierówny, dobre zagrania obydwa zespoły przeplatały prostymi błędami. Wydaje mi się, że jak uda nam się ich odrzucić od siatki, to będzie nam się z nimi grało dużo łatwiej. Michał Masny jest rozgrywającym, który wykorzystuje swoich czołowych zawodników w odpowiednich momentach. Nasza dobra zagrywka na pewno utrudni mu to zadanie - ocenia natomiast statystyk Cuprum Adam Tołoczko.

Początek spotkania w Zawierciu o 18.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama