Radio Wrocław - Radio z Dolnego Śląska - jeszcze bliżej Ciebie!

Radio Wrocław | Utworzono: 2020-01-03 11:40 | Zmodyfikowano: 2020-01-03 11:40
A|A|A

(fot. Andrzej Owczarek)

Chcemy być jeszcze bliżej naszych Słuchaczy i chcemy, aby Państwo współtworzyli program Radia Wrocław. Dlatego też od wtorku 7 stycznia wprowadzamy zmiany w ramówce naszej stacji.

Jako Radio z Dolnego Śląska chcemy być obecni i słyszalni w każdym zakątku regionu. Będziemy informować o ludzkich sprawach i pomagać naszym Słuchaczom. Wiemy, że jesteśmy obecni w wielu dolnośląskich domach i słuchani w Państwa samochodach. Liczymy na to, że nasi Słuchacze przyjmą nasze zaproszenie do współtworzenia programu.

W Poranku z Dolnego Śląska - od poniedziałku do piątku od godziny 6 do godziny 9 nasi reporterzy będą informować o ważnych wydarzeniach z życia mieszkańców. Cenione przez Słuchaczy informacje drogowe zostaną poszerzone o wiadomości z całego województwa. Dodatkowo będą Państwo mogli za pośrednictwem telefonu czy też maila włączyć się w prowadzenie naszego programu, podsuwać swoje sugestie i komentować tematy podejmowane przez naszych dziennikarzy.

Kulturalne Przedpołudnie od 9 do 12 będzie towarzyszyło Słuchaczom w ich codziennych zajęciach, w pracy i domu. W tym pasmie znajdą swoje miejsce znane Państwu audycje - takie jak Misja Wrocław, Misja Europa czy też Projekt Nauka.

Oczywiście cały czas będziemy zajmować się Państwa sprawami w audycji Reakcja 24. Od godziny 12 do 13 w naszym studiu będą pojawiać się eksperci, którzy będą pomagać rozwiązywać najtrudniejsze problemy. Chcemy też jeszcze bardziej otworzyć się na region. Stąd goście Reakcji 24 często będą mówić o problemach osób nie tylko z Wrocławia, ale z całego Dolnego Śląska.

Program Trzynasta nuta będzie nadawany od godziny 13 do 16. W paśmie, które Państwo znają, a które zostało przedłużone będą pojawiać się ciekawi goście znani z telewizji czy pierwszych stron gazet.

Popołudnie z Dolnego Śląska potrwa od godziny 16 do 19. Nasi reporterzy będą przygotowywać ciekawe materiały dotyczące życia codziennego i problemów mieszkańców regionu. Wierzymy, że Państwo włączą się we współtworzenie tego programu korzystając z możliwości telefonu do nas i zabrania głosu na tematy, o których będziemy rozmawiać. Nie zabraknie też wieści z dróg. Dzięki nam będą Państwo wiedzieć jak najlepiej i najszybciej dojechać do celu w całym województwie. Ostatnią częścią Popołudnia z Dolnego Śląska będzie Loża Szyderców.

Po niej od godziny 19 do 20 czekają na Słuchaczy autorskie pasma muzyczne, a w poniedziałek Blogoskop.

Wreszcie od godziny 20 będziemy zajmować się tym co interesuje, bulwersuje, budzi sprzeciw czy też poparcie. Wieczór z Dolnego Śląska będzie publicystycznym magazynem, w którym obok podjętego tematu będą pojawiać się komentujący go goście. Liczymy na ożywione dyskusje, w których również Państwo będą mogli wziąć udział.

W paśmie wieczornym w poszczególne dni pozostaną audycje, które Państwo znają i cenią, a dodatkową naszą propozycją będą Rozmowy Intymne - mamy nadzieję - z udziałem naszych Słuchaczy, które potrwają we wtorek od 23 aż do 1 w nocy.

Nieznacznie zmienia się również nasz program weekendowy. W sobotę zapraszamy na audycję Gramy Twoje. Po godzinie 20 to Państwo będą mogli decydować, jakie utwory gramy na antenie Radia Wrocław i współtworzyć naszą playlistę.

W niedzielę nowością będzie audycja Damy Radę. Od godziny 11 do 15 będziemy towarzyszyć naszym Słuchaczom w spędzaniu wolnego czasu. Po niej od 15 do 18 zapraszamy na Słyszymy się w niedzielę. Wierzymy, że takie lifestylowe popołudnie również znajdzie swoich sympatyków.

Zaczynamy już od wtorku 7 stycznia. Tworzymy ten program dla naszych Słuchaczy i - mamy nadzieję - również z Państwem.

Zapraszamy do słuchania Radia Wrocław. Twoje Radio z Dolnego Śląska będzie jeszcze bliżej Ciebie!

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wojtek
2020-06-01 18:15:10
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 6
Gdzie jest Tomasz Sikora!?
~Loża
2020-05-21 19:19:11
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 18
A ta nowa loża szyderców to jest jakiś test na wytrzymałość dla resztki słuchaczy, która przy was została? Ile dadzą radę unieść, czy jak?
~Wroclawiak
2020-05-20 12:30:43
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -14
Pozdrawiam z Monachium! Fajnie gracie! Pozdrawiam redaktora Sasa i Wieczorkowskiego! Fajne audycje prowadzicie!
~Radio
2020-05-20 12:28:55
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -15
Kiedyś RW wzorowało się na starej Trójce.Tej dobrej starej Trójki nie ma, ale RW naprawdę trzyma poziom!! I co ważne - nie ma PiSu, jest rzetelne, uczciwe dziennikarstwo!!! Wiem za chwilę komentarz będzie miał -250 palcy w dół, bo nie wierzycie.Wlączcie i posłuchajcie, to przyznacie mi rację!!! Powodzenia RW!
~ziko
2020-05-12 12:33:39
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 5
Radio Wrocław - tak się zastanawiam - raz muzyka jest super, a raz - normalnie nie da się słuchać:-( Od czego/od kogo to zależy? Za rzadko rano i popołudniu podajecie info. o godzinie! Fajnie byłoby, gdyby po wiadomościach i pogodzie był jakiś utwór-petarda - taki hicior, który powoduje, że chce się słuchać dalej. Dzięki! 3majcie się!
~Najlepszy
2020-05-06 22:11:01
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -10
Radio Wrocław - spokojne radio na cały dzień!
~edward
2020-05-06 09:22:51
z adresu IP: (89.39.xxx.xxx)
Ocena: 17
Z chwilą przekazania 2 miliardów na państwowe media i to w czasach największego kryzysu ekonomicznego jesteście bardzo blisko, nawet sobie sprawy z tej bliskości nie zdajecie, problem polega na tym, że jest to bliskość bez pytania drugiej strony. Oczywiście bzdury o misji, racji stanu można opowiadać w nieskończoność.
~Lays
2020-04-29 22:26:58
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -13
No i fajne Radio Wroclaw! No i fajnie!
~Red.Sondej! Wróć!
2020-04-27 23:19:21
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 22
Tak sobie myślę...Red.Waclaw Sondej...Studio Odrą...to były czasy...tak się zastanawiam kto może tak ciekawie robić przeglądy prasy...a może tak Marek Obszary - wchodzi dwa razy i robi poranny przegląd? A jak nie on, to może Red.Majewski? Tak głośno myślę ????
~Kambap
2020-04-17 10:14:36
z adresu IP: (31.179.xxx.xxx)
Ocena: -33
Gracie super. Niektóre utwory to nawet jestem zaskoczony, że gracie, ale to bardzo dobrze. Wróciło "moje" stare Radio Wrocław. Oby tak dalej. Bardzo mi się podoba. Moje ulubione i jedyne radio. Pozdrawiam całą redakcję Radia Wrocław.
~Artur
2020-04-13 18:42:25
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -20
Moje ulubione radio. Słucham od rana do wieczora. Chociaż nie jestem fanem muzyki ludowej w każdą niedzielę słucham p. Małgosi Majeran-Kokot, a zarazil mnie tym programem mój tata, który słucha go od zawsze. Muzyki i gadania jest w sam raz.
~Korona
2020-04-01 01:37:11
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -27
Fajnie gracie! Mało gadacie! Pozdrawiam
~korepetytor
2020-03-23 13:23:00
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -27
Chwali się korpetycje! Super!
~o co się stało?
2020-03-19 08:18:23
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 13
rozumiem, że najlepszych dziennikarzy chronicie i dlatego teraz o poranku jest pan Hamberger, i tylko we wtorki chyba pan Tomek, ale może niech pan Tomek cos podsuwa panu Hambergerowi bo to co on mówi jest jakby nudne i puste. Może, by pan Tomasz z domu mu pisał co może mówić? Oczywiście może być gorzej bo w zeszła srode chyba był jakiś nowy pan który cos tam mówił ale nie zrozumialem co, wiec przelaczylem radyjko. Dobrze, że takie eksperymenty były raz.
~Komentarz został usunięty
2020-03-12 00:42:19
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -43
Komentarz został usunięty
~PRW
2020-03-10 21:10:14
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 5
Podoba mi się! Szkoda, że nie ma już na antenie Red.Sondeja albo Marka Janoty...ale mi się podoba
~radiowroclawomaniak
2020-03-07 17:32:12
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -54
Nawet nieźle Wam idzie!
~Tylko Radio Wrocław
2020-01-24 21:19:27
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -45
Tylko 102,3 FM radio najlepsze w Polsce!
~kambap
2020-01-23 18:23:14
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: -46
A mi się podoba, ta nowa ramówka jest w porządku. Właściwie od kiedy Radio Wrocław przestało grać tylko rocka, powróciło moje stare Radio Wrocław. Słucham Was codziennie. Muzyka jest świetna, dla każdego coś dobrego. Trzymajcie tak dalej. Pozdrawiam z Lubina.
~pol
2020-01-21 15:59:48
z adresu IP: (46.149.xxx.xxx)
Ocena: -45
Mieszkam w Jaśle woj,podkarpackie jestem rodowitym Jeleniogórzaninem ,zeby być bliżej mojego kochanego Dolnego Śląska zakupiłem radio internetowe i teraz Radio Wrocław mam codziennie w moim domu. Pozdrawiam redakcję Radia Wrocław.
~brawo
2020-01-17 15:57:01
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -21
Po wielu latach przerwy - kumpel mówi: zmienili się - włączam 102,3 FM i...nie poznaje tzn. dobrze że nie poznaje. Nowe audycje, nowi prowadzący, ale troszkę z tą muzyką coś jest nie tak - w nocy jest extra - super - hit za hitem, a potem zaczyna się 6ta i Pan Sikora...chyba sam się przy niej męczy! Czy nie możecie muzyki z nocy grać rano czy w ciągu dnia? Zastanawiam się też kto programuje tę muzykę - bo jak można dawać jakieś kawałki, nic nie mówiące wielu słuchaczom:-( Jak ja się rano golę albo myje zęby, to chciałbym mieć coś do nucenia, a nie mam, bo nie wiem jak coś zanucić:-( po prostu. Pomyślcie o tym! A póki co - jest nieźle, ale może być lepiej!
~Andrzej
2020-01-12 18:00:58
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 43
Po kilku latach przerwy słuchałem PRW i co stwierdzam nic się nie zmieniło szkoda bo ani nie mamy tv regionalnej ani radia
~Leszek
2020-01-08 23:15:28
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 42
Pozdrawiamy p.Leszka Kopcia!
~Hmmm....
2020-01-07 23:04:32
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 18
Kurcze... niby nowe jingle, nowe postaci, nowe audycje, ale ta muzyka...ale duży plus, że utwory się nie powtarzają!!!
~nikt
2020-01-07 18:35:56
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 34
po tylu latach niesłuchania (skończyłam gdy skończyło się PRW a zaczęła się sieczka) nagle zobaczyłam, że coś może się zmienić. Dzisiaj rano po 3 minutach słuchania wróciłam do trójki. A myślałem, że ktoś poszedł po rozum do głowy i wróci do starego dobrego PRW. Kolejna próba włączenia 102.3 po kolejnej informacji o zmianach. Może kiedyś w końcu na lepsze :( P.S. A jak będę chciała posłuchać muzycznej sieczki to sobie włączę Eskę albo Zetkę. Tam przynajmniej jakoś jest to dobierane.
~OK,ale
2020-01-07 09:10:04
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 15
Witam, wszystko fajnie, ale poranna playlista...czy Wy chcecie, żebyśmy spóźnili się do pracy? Przecież gracie usypiająco:-( Podkręćcie trochę tempo tzn. więcej żwawszych kawałków - takich rozbudzających!!!
~a pani
2020-01-06 22:30:18
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 27
Ania Geryn i wszystko w temacie
~sabina
2020-01-06 19:58:53
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 24
a jeszcze gdyby się dało słuchowisko sobotnie jakoś dać później...nie o 6:00 rano...pozdrawiam serdecznie i życzę samych dobrych dni radiowych dla całej REDAKCJI - stała wierna słuchaczka
~wert
2020-01-06 16:46:45
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 31
więcej Stinga, Rolling Stonesów, U2, Radiohead, Coldplay, The Clash, T.Love, Myslovitz, Voo Voo itp
~jarek
2020-01-06 16:22:53
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 7
A co z lożą szyderców?
~Fajnie
2020-01-06 14:31:58
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 31
To fajnie, ale więcej grajcie i nie mówcie tak dużo!!! A już na pewno ograniczcie polityków!
~Rada
2020-01-05 20:08:20
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 47
Nic te ruchy nie dadzą jak nie zmienicie muzyki i irytujących prowadzących. Inaczej to będzie pudrowanie wiadomo kogo.
~Dominik73
2020-01-04 17:08:34
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 11
Więcej rock na cały rok.????
~qra
2020-01-04 13:25:34
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 26
Jak robicie godzinną audycje z ekspertem to puśćcie ze 3-4 piosenki jako przerywnik
~Nowości
2020-01-04 10:06:06
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -16
Czytam ten hejt, te żenujące wypowiedzi...i nie sądziłem, że jest tyle chamstwa...RW to pożądana knajpa! Nie ma miejsca dla internetowych pseudo celebrytów!
~wert
2020-01-03 22:00:28
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 30
prosiłbym o więcej inteligentnego popu, soft rocka i rapu zamiast muzycznej popeliny... i żeby wróciła Anna Geryn
~...
2020-01-03 19:20:33
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -5
A siedziba Radia Wrocław mieści się w stolicy Śląska jką jest Wrocław.
~bliżejCiebie
2020-01-03 16:16:29
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 8
Tylko nie mówcie tak dużo...Więcej grajcie, więcej mówcie o sprawach lokalnych! Wracamy do domu, a Wy zamiast grać - gadacie, gadacie i gadacie - za dużo tego. Dajcie muzyki!
~Kluczowe
2020-01-03 14:57:16
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 24
Czy Oldskiorhend i Gornahontas w końcu dadzą nam spokój?
~franek
2020-01-03 14:47:21
z adresu IP: (185.75.xxx.xxx)
Ocena: 16
Będzie można zadzwonić w poniedziałek rano o 8.00 i zadać pytanie politykom, którzy opowiadają te bajki od 25 -30 lat?.
~Andrzej
2020-01-03 13:29:14
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -35
Wiadomo bo to widać jest nowy prezes Pan Marcin którego osobiście poznałem z TV Wrocław i dlatego wróciłem do prw
~Absolutne
2020-01-03 12:13:11
z adresu IP: (77.115.xxx.xxx)
Ocena: 20
ZERO zmian
~radiomaniak
2020-01-03 11:44:00
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: -5
No i fajnie:-)