Rozmowa Dnia: Wiceprezydent Wrocławia Adam Zawada: Słuchamy mieszkańców

Dariusz Wieczorkowski, d | Utworzono: 2020-01-15 08:55 | Zmodyfikowano: 2020-01-15 08:56
A|A|A

We Wrocławiu będą kolejne parki kieszonkowe i zielone zatoki - Wrocław kilka dni temu ogłosił przetarg na drugą część programu Grow Green. Do wydania jest w sumie ponad 6 milionów złotych.

Pierwsza część projektu, zielona ulica Daszyńskiego, na której postawiono ogromne donice z drzewami, wchodzące na jezdnie, wzbudziła wśród mieszkańców mieszane uczucia.

- Wyciągniemy z tego wnioski - zapewniał w rozmowie Dnia Radia Wrocław wiceprezydent Adam Zawada.

W ramach drugiej części programu Grow Green, we Wrocławiu zazielenić mają się 4 podwórka - między innymi kwartał pomiędzy ulicami Orzeszkowej a Barlickiego.

POSŁUCHAJ ROZMOWY DNIA:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Leo
2020-01-16 15:07:51
z adresu IP: (195.22.xxx.xxx)
Ocena: 4
Najpierw pozwalają wylać tony betonu, a potem łaskawie zrobią park kieszonkowy. A pan Zawada był nieudolny na stadionie, a teraz - jak widać - w ratuszu.
~Polak1
2020-01-16 09:56:45
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Jakiś niewypał ta ekipa sutryka
~Się pytam się
2020-01-15 23:59:16
z adresu IP: (84.143.xxx.xxx)
Ocena: 3
Kto wybiera tych the billi?! Niby tacy oświeceni w tym czerwonym breslau a komuna dalej rządzi...
~To jak to jest?
2020-01-15 20:28:38
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 2
Słuchacie mieszkańców?ciekawe To ja powiem posłuchajcie miejcie honor i podajcie się do dymisji!!! Nękacie wszystkie grupy społeczne przykład odbieranie ulg seniorom w aquaparku,podwyższacie czynsze w mieszkaniach komunalnych gdzie te mieszkania wyglądają jak poniemieckie rudery gdzie remontów nie było od 50 lat grzyb,smród uryny żeby zrobili domofon dla bezpieczeństwa trzeba czekać latami bo jak to mówią obowiązują "procedury" rządać kasy umiecie dać coś z siebie mieszkańsom,zareagować na prośby tu cicho.Mam nadzieję,że to wasza 1 i ostatnia kadencja,jak jesteście bez skazy poddajcie się razem z panem sutrykiem referendum nawet nie macie odwagi tego zrobić!
~wrocławianin
2020-01-15 18:27:45
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 9
Panie Zawada słuchaj uważnie jakie projekty ludzie zgłaszają do budżetu obywatelskiego. Nie bzdety $utryka, a rzeczy potrzebne wrocławiakom na co dzień.
~Adam
2020-01-15 16:31:55
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 11
Słuchacie mieszkańców co za bzdety jak pisze do was pisma to olewa ie i nawet nie odpowiada ie więc o czym tu mowa.
~Yzk
2020-01-15 16:15:51
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 14
Niszczycie całe obszary dzikiej zieleni pod deweloperkę. Możecie spokojnie wymusic w PZP większe % terenów zielonych w tych i przyszłych blokowiskach. Ale co się okazuje: drzewa w doniczkach na ulicach bo wszystko zabetonowane. O to niby sukces?? Chyba dla skończonych idiomów..
~Mieszkaniec
2020-01-15 15:49:01
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 15
Uszczęśliwainie na siłę słabymi pomysłami... Panowie Cieńcy w uszach po prostu jesteście. Na Ostrowie Tumskiem postawiliście Hotel The Brige w miejscu przychodni z pięknym parkiem na zapleczu. Zamisat poszerzyć ten Park o teren budynków przychodni sprzedaliście teren pod hotel. Teraz wmawiacie mieszkańcom że chcecie żeby Wrocław był zielony ładując jakieś doniczki na środku drogi. Parczek za przychodnią łaczył się na wzgórzu z innym małym parczkiem i razem tworzy ły piękną romantyczną całość. Ostoję na Ostrowie Tumskim. Na tym Parczku została wybudowana Biblioteka w dobie cyfryzacji. I kolejnego Parku nie ma. Brawo Wy.
~wroclawianin
2020-01-15 15:38:06
z adresu IP: (131.228.xxx.xxx)
Ocena: 4
A może by tak poprawić torowiska? Jeszcze się tramwaj wykolei i rozwali te doniczki
~Galecki
2020-01-15 14:06:43
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 3
&ska
~IRYD
2020-01-15 10:19:01
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 4
PRIMUM NON NOCERE...