Spotkania dolnośląskich drużyn

| Utworzono: 2008-02-14 08:33 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A
W pozostałych meczach Basket Kwidzyn wygrał z Prokomem Treflem Sopot 89:79, AZS Koszalin pokonał Polpharmę Starogard 93:75 a Czarni Słupsk zwyciężyli Kotwicę Kołobrzeg 80:67.

Rosną szansę Wrocławia na organizację turnieju kwalifikacyjnego o awans na Igrzyska Olimpijskie piłkarzy ręcznych. Według nieoficjalnych informacji władze międzynarodowej federacji piłki ręcznej pozostawiły polskim działaczom ostateczną decyzję w tej sprawie. Turniej z udziałem reprezentacji Polski, Szwecji, Islandii i Argentyny może zostać rozegrany w Hali Stulecia lub w katowickim Spodku, ale kadrowicze Bogdana Wenty opowiadają się za grą w stolicy Dolnego Śląska.

W pierwszych meczach półfinałowych Pucharu Polski piłkarek ręcznych Interferie Zagłębie Lubin wygrało z SPRem Lublin 30:29 a Łączpol Gdynia przegrał z Politechniką Koszalin 23:30.

Piłkarze Śląska Wrocław wyruszą Jutro na 10-dniowy obóz na Cypr. Rywalami wrocławian w meczach sparringowych będą Cracovia, Lokomotiv Sofia, Rad Belgrad i FC Aarhus. Dziś kontrakty z wrocławskim klubem podpisali Piotr Kluzek i Adam Marciniak.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama