Ludzie Radia

Łukasz Basta
Łukasz Basta
Do usłyszenia w Radiu Wrocław! Aaa... i mów mi Łukasz
W czasach Mr Googla trudno znaleźć jakąś zaskakującą informację na swój temat ale te kilka zdań poniżej pozwoli Ci zorientować się, kim jestem. Poznajmy się zatem ! Choć trochę :) Przecież od dziś pracuję dla Ciebie :)
email: [javascript protected email address]
Ta miłość, wciąż płomienna, trzyma mnie już 20 lat :) pracowałem w kilku biegunowo różnych formatach art rock, oldies, hot AC, jak również w stacji grającej muzykę chillout :)))) Nazywam się Łukasz i od dwóch dekad jestem kompletnym RADIOTĄ :)
książka: Killer książkowy: Tomasz Mann – „Czarodziejska Góra”: pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy zatracili się w codzienności. Niech się dzieje, a życie miłym Państwu nie przecieka przez palce :)
film: Radio kocham dzięki filmom... Bo jak przejść obojętnie obok "Części intymnych" z najbardziej wyrazistą osobowością anteny jaką jest Howard Stern, jak nie kochać radia oglądając oglądając "Good Morning, Vietnam" czy też, jak było to w moim przypadku, prosząc starszego kolegę, absolwenta technikum elektronicznego przy dzierżoniowskiej Diorze o skonstruowanie nadajnika radiowego po obejrzeniu filmu Allana Moyle’a "Więcej Czadu", czyli opowieści o Marku (Christian Slater), uczniu amerykańskiego liceum, który prowadzi piracką rozgłośnię radiową.
wykonawca: Pierwsza płyta, jaką kupiłem: Chris Isaak – „Heart Shaped World”: ta płyta zawsze będzie kojarzyła mi się z powiewem wolności czerwca 1989. Koncert, który zmienił moje patrzenie na niektórych artystów - James Blunt w Hamburgu. Wspólny wypad ze słuchaczami. Od wtedy wiem jak ważne są dla fanów takie chwile. Oni znali słowa każdego z jego numerów, a przecież to ja puszczałem jego piosenki w radiu.
znak zodiaku: Ryby
Publikacje
< 1 2 3
NA ANTENIE
MichałHamburger
Michał Hamburger
 13:00 - 15:00
Gramy kulturalnie
Zapraszam
Reklama