Reakcja24: Gościem był burmistrz Świeradowa-Zdroju

Marek Obszarny, GN | Utworzono: 2020-09-28 08:46 | Zmodyfikowano: 2020-09-28 14:54
A|A|A
REAKCJA 24

fot. swieradow.pl

Gościem Reakcji24 Radia Wrocław był Roland Marciniak, burmistrz Świeradowa-Zdroju.

Posłuchaj:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~franek
2020-10-05 10:30:18
z adresu IP: (185.75.xxx.xxx)
Ocena: 0
Można wybudować wielki hotel na Polanie Jakuszyckiej Ale nie można wybudować kawałka nartostrady lub przywrócić Świeradowiec do życia. Gratuluje Ekologom
~Misza
2020-09-28 15:45:10
z adresu IP: (176.114.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przedsiębiorcy zapłacili podatki przy przychodach zerowych przez kwartał marzec-czerwiec jak słyszę gmina pomimo tego kredyt obrotowy wzięła ? Warto to przeanalizować na co ???
~Kuba
2020-09-28 12:52:21
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak wygląda współpraca z Andrzejem jasińskim? Gminy mirsk
~Mirsk
2020-09-28 12:45:06
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Czy ruszy komunikacja z gmina mirsk?
~...
2020-09-28 12:30:06
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kiedy Pan burmistrz skupi się na mieszkańcach a nie na inwestorach ?
~Mieszkańcy ul Długiej
2020-09-28 12:27:46
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jsk długo będzie pozwolenie na to, aby lokalny hotel zrzucał ścieki do potoku Łużyca?
~niezadowolony mieszkaniec
2020-09-28 12:25:42
z adresu IP: (195.117.xxx.xxx)
Ocena: 1
Latem Świeradów przeżywał ogromny najazd turystów. Jak to możliwe że gmina boryka się z problemami finansowymi. No tak skoro wszystko jest za darmo tj parkingi,komunikacja itd turyści mieszkają w apartamentowcach brak wpływu opłaty klimatycznej. Gmina nie zarabia pieniędzy tylko inwestorzy prywatni.Pieniądze na kolejne inwestycje pozyskiwane są ze sprzedaży nieruchomości-słabo. Kiedyś się sprzeda wszystko i co dalej. Dlaczego to co przynosi złote jajka trafia w ręce prywatne. Same podatki to mało żeby szczycić się że jesteśmy jedną z najbogatszych gmin w Polsce.
~...
2020-09-28 12:25:25
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak układa się Panu współpraca z obecną Rada Miasta ? Czy będzie Pan Roland Marciniak kandydował za trzy lata na stanowisko burmistrza Świeradowa? Czy został w końcu rozwiazany problem zalewania ul. 11 Liatopada, Bocznej?
~Mieszaniec
2020-09-28 12:08:58
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jak to się stało Burmistrzu że w Świeradowie Zdroju mamy najdroższe przedszkole w Polsce ponad 15 milionów na 4 tysięczne miasteczko z którego z roku na rok coraz więcej mieszkańców się wyprowadza?