Łatwe zwycięstwo koszykarek CCC Polkowice

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2020-11-04 21:11

Ekipa z Polkowic ułożyła sobie spotkanie już w pierwszej kwarcie w której wyrównana gra trwała przez 2 minuty do stanu 7:7 Potem CCC miało serię 12:2 i nie oddało już prowadzenia. Po inauguracyjnej odsłonie było 34:24. Do przerwy 56:42. Kolejne części meczu to już tylko ustalanie rozmiarów zwycięstwa. W najlepszym momencie meczu "Pomarańczowe" miały 24-punktową przewagę.

Gospodarzy do zwycięstwa prowadziła Keisha Hampton, która zdobyła 31 punktów trafiając 13/18 rzutów z gry w tym 4/6 za trzy. Double-double miała Dragana Stanković - 13 punktów i 10 zbiórek. Grą zespołu
dyrygowała Aaryn Ellenberg-Willey, która do 15 punktów dodała 7 asyst.

CCC Polkowice – CTL Zagłębie Sosnowiec 95:73 (34:24, 22:18, 17:17, 22:14)

Punkty dla CCC: Keisha Hampton 31, Weronika Gajda 17, Aaryn Ellenberg-Wiley 15, Dragana Stanković 13, Julia Drop 7, Sylwia Siemienas 6, Alicja Grabska 3, Weronika Telenga 3, Patrycja Tomaszewicz 0

Punkty dla Zagłębia: Sydney Wallace 19, Katarina Vukovic 16, Monika Jasnowska 13, Martyna Stasiuk 11, Jessica January 9, Aleksandra Wojtala 3, Martyna Czyżewska 2, Klaudia Rutkowska 0, Karolina Zuziak 0