Kibice przed Stadionem Wrocław. W stronę policjantów poleciały race [AKTUALIZACJA]

Beata Makowska, GN | Utworzono: 2021-04-30 22:00 | Zmodyfikowano: 2021-04-30 22:02
A|A|A

fot. Beata Makowska

Kibice, niezadowoleni z obowiązującego zakazu wejścia na stadion, zaczęli gromadzić się przed obiektem przed godziną 21. Grupę kilkuset osób pilnowała policja. - Chcemy uczestniczyć w meczach - mówili:

Przed stadionem pojawiły się całe rodziny. 

Funkcjonariusze wielokrotnie apelowali o rozejście się, a także zastosowanie się do obowiązku zachowania dystansu oraz zasłaniania ust i nosa. Bezskutecznie. Po krótkim czasie doszło do starć kibiców z mundurowymi. W stronę policjantów poleciały race i petardy. Funkcjonariusze wyciągali z tłumu i zatrzymywali najbardziej agresywne osoby. Zgromadzenie zakończyło się dopiero po godzinie 22.




 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~***** ***
2021-05-05 17:33:18
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 1
pisiorsko-komuchowa władza pozwalała na wszystko bandzie bezmózgów żeby tylko dostać głos na wyborach to hołota zaczyna pokazywać na co ją stać . ciekawe co zrobią w następnym kroku ?? może tak na początek zgromadzą się pod żoliborskimi willami prezesa ??
~wrocławianin
2021-05-02 08:31:35
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ekosystem, miejska spółka, nadzorująca sprzątanie i odśnieżanie Wrocławia nie radzi sobie z wywożenie śmieci z Krzyków. Związane jest to ze zmianą operatora, który na zlecenie Ekosystemu ma za zadanie oczyszczać tę część miasta. Przeładowane pojemniki na odpady i zalegające obok nich sterty nieusuniętych śmieci straszą mieszkańców i przywabiają szczury. Dzisiaj też i w majówkę też. Ekosystem to kolejna obok MPK niekompetentna agenda podległa $utrykowi. Na trawnikach od zimy leżą worki, a leżąca pod nimi trawa gnije. Jak w końcu te worki zabiorą to będzie pusta ziemia i na koszt podatników trzeba będzie te łyse placki zasiać.
~Kazimierz
2021-05-01 20:17:25
z adresu IP: (109.197.xxx.xxx)
Ocena: -33
Bawiłem się podnoszeniem ciężarów, nieźle pływałem i nieźle grałem w drużynie siatkówki. tu nie było bezpośredniego kontaktu z przeciwnikiem i należało się wykazać !! Ale nigdy nie ceniłem pokopanej. To nie jest wymierny sport ! Moje hasło na mecze pipki pokopanej : DZISIAJ WE WROCŁAWIU IMPREZA SIĘ ZACZYNA !! NIE WAŻNY WYNIK, LICZY SIE ZADYMA !!
~SUDECIAK
2021-05-01 19:39:47
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
Represjonowanie kibiców ma w Polsce rodowód z czasów PRL.Kontynuowane w III RP przez większość czasu m.in. niechlubna akcja "Widelec" w Warszawie z 2008 kiedy rządziła koalicja PO-PSL.Bezzasadnie i bezprawnie zatrzymano wtedy ok.750 kibiców.Praktycznie wszystkich oczyszczono z bezpodstawnych zarzutów choć trwało to do 2015 r.Wtedy kibice wystąpili z pozwami o odszkodowanie za bezprawne zatrzymanie i zarzuty.Sprawy powoli się kończą,suma odszkodowań ma wynieść ok.3 mln zł.I tyle zapłaci Skarb Państwa czyli my wszyscy za nadgorliwość wobec kibiców sprzed 11 lat.
~xenomorf
2021-05-01 12:27:43
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: -13
Jacy kibice? To banda sfrustrowanych bezmózgich nicieni!!! Chcą się napier..., wyjściem jest załapać to całe bezmózgowie w siatkę, zapakować w kontenery, na statek i wysadzić na bezludnej wyspie. Tam też będą tacy silni w grupie?
~fachowiec
2021-05-01 08:43:56
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -1
Brawo kibice, lać ZOMO
~Kiera
2021-05-01 08:06:25
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 12
a gdyby to byli policjanci z USA lub Francji?
~Wrocław - stolica Śląska
2021-05-01 08:06:24
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 6
Dlaczego jak grają drużyny z Górnego Śląska, to się mówi derby Śląska, a jak grają drużyny z Dolnego Śląska, to się mówi derby Dolnego Śląska? Przeciez to bez sensu!
~Marcin
2021-05-01 01:31:31
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: -43
Poszli pod stadion, napierdalać się na meczu, na który ich nie wpuścili. Brawo geniusze!
~Teleporada
2021-05-01 01:04:14
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: -1
Wałcz z UB i milicją oraz z ORMO kagańcowym, masz to w genach
~ubu
2021-04-30 23:20:59
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -49
Babcie Kasie za nogi wrzucają do suki za stanie na ulicy a tu stoją i się patrzą :/ silni wobec słabych , słabi przy silnych
~Słuchacz
2021-04-30 23:19:40
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: -42
Szacun dla kibiców. Okupantowi niszczącemu biznesy i ludzi trzeba w końcu pokazać, kto jest Suwerenem, a kto ma tu służyć. W USA w stanach, gdzie administracyjnie zakończono operację psychologiczną covid1984, ludzie tłumnie uczestniczą w imprezach na stadionach i nic wielkiego się nie dzieje. Oczywiście, szmatki z twarzy zrzucili.
~Bbb
2021-04-30 22:52:43
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: -40
Race poleciały, bo policja bezprawnie legitymuje ludzi. A to wina pana Morawieckiwgo j Niedzielskiego. Proponuje aby w większej liczbie przyjść następnym razem.
~wrocławianin
2021-04-30 22:48:34
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 13
Brawo policjanci! Z pseudokibicami należy postępować zdecydowanie.