Sztuki wizualne w RWK 21/2021 [POSŁUCHAJ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2021-05-26 19:00 | Zmodyfikowano: 2021-05-26 11:34
A|A|A

Fot. Radio Wrocław Kultura


Do 11 lipca w Starym Ratuszu, jednym z oddziałów Muzeum Miejskiego Wrocławia, oglądajmy malarstwo Anny Kołodziejczyk. O wystawie "Co wyrasta z ruin" autorka opowiedziała w towarzystwie kuratorki Ewy Pluty.


Do 13 czerwca w 66P przyjrzyjmy się wielkoformatowej instalacji wykonanej z różnego rodzaju odpadów, której twórcą jest Dominik Podsiadły. O pracy pod tytułem "sztuczny_horyzont" mówili Jarek Potok i Marek Puchala.


W piątek 28 maja w Galerii Arttrakt rozpocznie się ekspozycja "Znakomita Kobiecość" Beaty Ewy Białeckiej. Opowiedziała nam o niej kuratorka Ida Smakosz-Hankiewicz.


Także piątek 28 maja, w galerii BWA Wrocław Główny udostępniona zostanie wystawa "Nagi Nerw" będąca efektem prac w ramach projektu Studio Mistrzyni Joanny Rajkowskiej. Posłuchaj rozmowy z Joanną Rajkowską i Anną Mituś.


Do 5 czerwca w Galerii Sztuki Współczesnej MD_S trwa "It is happening again: Doppelgänger�" - wystawa Pracowni Projektowania Graficznego/Plakatu wrocławskiej ASP, poświęcona serialowi Twin Peaks. Temat przybliżyli nam kuratorzy: prof. Tomasz Pietrek i as. Michał Matoszko.

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama