Wolontariusze Szlachetnej Paczki poszukiwani

Beata Makowska, MC | Utworzono: 2021-06-22 08:27 | Zmodyfikowano: 2021-06-22 08:28
Wolontariusze Szlachetnej Paczki poszukiwani - fot. mat. pras Szlachetna Paczka
fot. mat. pras Szlachetna Paczka

Trwa rekrutacja wolontariuszek i wolontariuszy Szlachetnej Paczki oraz Akademii Przyszłości. By skutecznie pomagać, organizatorzy obydwu programów chcą rekrutować osoby, które mają potrzebę zmiany – w życiu zarówno swoim, jak i innych. W nadchodzących edycjach Paczka i Akademia będą potrzebowały ponad 14 tys. liderów i wolontariuszy. Szukamy ludzi którzy chcą pomagać - mówi Katarzyna Wasek z dolnośląskiego oddziału Szlachetnej Paczki i Akademii przyszłości:

Wolontariusze Szlachetnej Paczki zbierają historie potrzebujących rodzin, diagnozują ich potrzeby, budują relacje. To dzięki nim darczyńcy mogą przygotować konkretną i dedykowaną pomoc, a rodziny – odzyskać nadzieję na zmianę - mówi Katarzyna Wasek z dolnośląskiego oddziału Szlachetnej Paczki i Akademii przyszłości:

Szlachetna Paczka to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Dzięki połączeniu wrażliwości ochotników oraz systemowym, wdrażanym od lat rozwiązaniom mądrej pomocy, tylko w zeszłej edycji Paczka dotarła do ponad 14 tys. rodzin.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.