Protest przeciwko miejskiej nagrodzie dla Strajku Kobiet

Beata Makowska, GN | Utworzono: 2021-06-24 11:53 | Zmodyfikowano: 2021-06-24 11:55
A|A|A

fot. RW

Mówi o tym poseł Konfederacji Krzysztof Tuduj:

W łagodniejszym tonie wypowiada się Ewelina Kądziela z Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin. - Nie chcemy obrażać tej organizacji – ale ta nagroda powinna być przyznawana z innych pobudek:

Decyzja o przyznaniu nagrody Strajkowi Kobiet została już podjęta. Dzisiaj nastąpi jej uroczyste wręczenie.


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Jan
2021-06-28 20:22:51
z adresu IP: (77.252.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie zgadzam się z jakimkolwiek dowartościowaniem calego tzw strajku kobiet, i w szczegolności tej kobiety. Mam pelne przekonanie, że wiele zlego zdzalala i dla naszego Wroclawia i dla calej Polski. Żle jest, że wybraliśmy na prezydenta Wroclawia kpgpś tak odlecialego od rzeczywistości i tak si;nie popierającego podzialy i niesnaski w spoleczeństwie, który teraz po raz kolejny ohydnie prowokuje calą ludnośc miasta do mowej agresji, poczucia krzywdy i zniewagi. CZY JEMU I CALEJ TEJ MENAŻERII UJDZIE TO NA SUCHO?
~Buś
2021-06-25 13:11:37
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -2
Ten łańcuch, który Jacco ma na sobie, to body?
~janek
2021-06-25 00:14:19
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -3
to jest jakis zart? Kilka osob z jakims idiotycznym banerem zasluguje na uwage dziennikarska? Jezeli naprawde jest 5-ciu przeciwnikow tej nagrody to znaczy, ze nagroda zostala slusznie wreczona. A poza tym to wyglada jakby krecili kolejny odnek Monty Pythona we Wroclawiu.
~Jo74
2021-06-24 22:04:21
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
Dziwadło dostało nagrode!!!!
~////
2021-06-24 22:00:21
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 3
Zabrakło jednego w artykule. Protestujący zwrócili się do Sutryka słowami samej laureatki (cytatem): "wyp....dalaj".
~Jaś Fasola
2021-06-24 21:43:11
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 7
Wrocław sięgnął dna, największe szumowiny w Polsce tutaj mieszkają!!! Wrocław - miasto wariatów, zboczeńców, baranów, pożytecznych idiotów. Szalom.
~fachowiec
2021-06-24 21:31:24
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -3
Jest i nasza bananowa prawica na postronku Ordo Iuris. Mając taką opozycję to się nie dziwię że Kaczafi robi w kraju co chce :/
~Edi
2021-06-24 19:37:19
z adresu IP: (89.73.xxx.xxx)
Ocena: 2
"...Gęby perfidne Spojrzenia tępe. — z czym to walczycie. bracia? — Z postępem..." Autorem wiersza pt. Chryzostoma Bulwiecia podróż do Ciemnogrodu jest Konstanty Ildefons Gałczyński
~Boss
2021-06-24 18:25:25
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 10
Przyznanie Nagrody Wrocławia Marcie Lempart i Strajkowi Kobiet jest skandalem. Wstyd na całą Polskę!
~Nie dziwię się
2021-06-24 16:59:41
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 9
że PIS ciągle zwycięża. Sam na nich pójdę zagłosować.
~LAMPART
2021-06-24 16:57:03
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -11
LOKOMOTYWĄ NARODU!
~Wiesław
2021-06-24 13:55:56
z adresu IP: (185.27.xxx.xxx)
Ocena: 1
lewacka sucz wypier
~Wnikliwy obserwator
2021-06-24 13:18:13
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: -3
Policji to tam więcej niż protestujących.
~merge
2021-06-24 13:06:05
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -15
Pracuję na Rynku Ci agresorzy drą niemiłosiernie paszcze już od kilku godzin, fałszują hymn i inne pieśni narodowe, brzmią jakby byli naćpani , czuć ogromną agresję, jak szłam do pracy, to zrobiłam wielki łuk, bo się ich bałam. Skład strajku znamienny: wielkie nabuzowane chłopy i emerytki
~wrocławianin
2021-06-24 12:53:10
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 15
Protestuję przeciwko miejskiej nagrodzie dla Strajku Kobiet!