O mały włos nie wjechał w tramwaj [WIDEO]

GN | Utworzono: 2021-07-15 12:00 | Zmodyfikowano: 2021-07-15 12:01
A|A|A

fot. streamable.com


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~chebons
2021-10-13 18:20:27
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
O czym tu dyskutować.Auto miało zielone i pojechało.
~FOLLY
2021-08-14 13:41:35
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 1
Masakra co za kretyn, pojedź na rajd i zobacz co to za dziedzina sportu. A pirat drogowy do piachu, zanim kogoś zabije.
~Bibi
2021-07-29 08:00:26
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: -1
Widać wyraźnie że autko jechało na zielonym a tramwaj jak zwykle miał to w dokopie i się po prostu w jeb..ał na wydrę. To stały numer motorniczych. Nie ważne że nie ma światła do jazdy jedzie bo jest na uwięzi. Połowa motorniczych to nie douki totalne
~Zawisza
2021-07-23 14:37:55
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Problem polega na tym,że pracownicy Pana od żółtego szaliczka jeżdżą jak chcą. Do tego są tak zadufani w sobie, iż odmawiają mandatów. Miałem taką sytuację na skrzyżowaniu Piłsudskiego/Stawowa, gdybym ruszył dynamicznie zostałbym staranowany. I co wezwanie do sądu, szkoda że takie wyroki nie są publikowane.
~Marek
2021-07-17 10:40:52
z adresu IP: (212.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jaki rajd? Kierowca samochodu miał zielone światło. Zmieniał pasy bo uciekał przed tramwajem Panie upośledzony redaktorze.
~Marek
2021-07-16 13:15:01
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ciekawe co na to MPK?Wypowie się na temat jazdy motorniczych?
~Miki
2021-07-16 12:32:25
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -1
Nie ważne,kto miał pierwszeństwo ‼️ Zasada ograniczonego zaufania ❗A prowadzący auto to bezmózgi patol i prymityw.
~Kazik
2021-07-16 10:04:26
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Może jakieś BADANIA Z PANEM COS NIE HOLA A W KONCU MYSLI A CO MI NIE WOLNO ONI MOGA A JA NIE MAM WYJE... POMYSLAL SOBIE BIEDNY ZUCZEK
~Drop
2021-07-16 09:25:10
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Autor artykułu to chyba jakiś student gotujący zupę z pora.
~Ceglana
2021-07-16 07:04:26
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 6
Mam nadzieję że każdy ogarnia trochę prawo drogowe? Tramwaj wjebał się bez pierwszeństwa. Gościu miał zielone światło tramwaj chyba nie koniecznie
~KaToX
2021-07-16 00:17:55
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -12
Ten kierowca to totalny zanik umiejętności. Tacy ludzie nie powinni mieć auta przekraczającego 80km/h. Miał tam tyle miejsca by wychamowac. Ja ten tramwaj na tyle szybko zauważyłem że spokojnie bym wychamowal ;)
~Zapierdalacz
2021-07-16 00:03:05
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -8
On tam tak za pie rd al ał , że wyprzedził światła
~Bartolinii
2021-07-15 23:29:14
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 9
Kretyni jeżdżą tramwajami ???????????? Myślą, że jak maja elektryka to wszystko im wolno. Motorniczy do zwolnienia ????????????
~Keto
2021-07-15 21:57:04
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -3
Co za pusty naród! Tramwaj w tym miejscu i w tym kierunku nie ma tam świateł! Jak zwykle puste polaczki g. wiedzą ale się wypowiedzą.
~Beka
2021-07-15 21:23:55
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 7
Jaki rajd? A motorniczy to na czerwonym może jechać?
~Gość
2021-07-15 19:39:39
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 7
Samochody miały zielone a kretyn kierujący tramwajem wjechał na czerwonym
~Grze
2021-07-15 19:00:46
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 10
Dobrze że zapierdalał bo gdyby jechał wolniej wjechałby w tramwaj !!! Ps. Było zielone !!!
~Roman
2021-07-15 18:50:25
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 6
Radio Wrocław, chyba wam coś się pomyliło... za darmo jeździcie MPK, że nie widzicie że motorniczy jest winny? przecież on miał zielone, a tramwaj wymusił...
~Marcin
2021-07-15 18:35:41
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
ja bym zawrócił za tym imbecylem wyciągnął go z tego żelastwa i upewnił się kilka razy że zrozumiał swój błąd
~Sutryk
2021-07-15 16:38:19
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 10
Dlaczego tramwaj na czerwonym jechał? Całe MPK wrocław jeździ na czerwonym, codziennie widzę tramwaje i autobusy jeżdżą e na czerwonym i jakos nikt się tym nie interesuje…
~święte krowy tramwajarze
2021-07-15 15:42:51
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 8
Na skrzyżowaniu Piłsudskiego/Świdnicka tramwaje skręcające w Świdnicką notorycznie wymuszają pierwszeństwo. Często jest tak, że jadę rowerem, zapala mi się zielone ( czyli tramwaj na pewno musi mieć czerwo ) a ten się w tym momencie dopiero "wtacza". Motorniczy muszą się czuć totalnie bezkarnie, bo "większy może więcej". Ale kupiłem kamerkę i teraz każdy taki przypadek będę przesyłał na policję.
~Dtr
2021-07-15 15:13:58
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
Strasznie niski poziom artykułu, pewnie jak wielu innych. Dziennikarzyna znalazła filmik na jednej z grup zdarzenia Wrocław i już myślała ze zaistnieje w świecie informacji. Ale tu trzeba być rzetelnym a takich to szukać już tylko ze świecą :/
~Wrocek
2021-07-15 13:35:55
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 9
A nagrywający chyba trochę zbyt szybko jechał i zapomniał, że mimo zielonego światła zawsze należy zachować ostrożność i ograniczone zaufanie. Sprawę powinno wyjaśnić MPK i ZDiUM oraz Policja, czy motorniczy jechał na czerwonym, a może światła są źle ustawione, aby niedoszło do tragedii.
~Icek
2021-07-15 13:25:00
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
Jazda może i brawurowa ale to tramwaj wyjechał na czerwonym. Więc wina motorniczego.
~motorowy
2021-07-15 13:09:31
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 8
Tory tramwajowe we Wrocławiu są w bardzo złym stanie. Niebezpiecznie jest po nich jeździć. Jest to wina wieloletnich zaniedbań Sutryka i Alebajzela. Aby nie wypaść z szyn trzeba wolno ruszyć z miejsca i bardzo wolno jechać aby nie było rozjechania. Należy wydłużyć światła dla tramwai na każdym skrzyżowaniu.
~Dan
2021-07-15 13:01:55
z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Ocena: 13
Halo Radio Wrocław! Widzę tu gryzipiórka do zwolnienia. A przynajmniej do wypłaty bez premii, to następnym razem pomyśli co pisze. Halo MPK Wrocław! Wiem, że brakuje ludzi do pracy, ale Wrocław to nie Trzeci Świat i przepisy ruchu drogowego należy przestrzegać. Zwolnić dyscyplinarnie dla przykladu, żeby inni byli ostrożniejsi. A jeśli ITS szwankuje do tego stopnia, to wypadałoby, żeby ZDiUM coś z tym zrobił. Dziękuję za uwagę!
~Monia
2021-07-15 13:01:23
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Dość często tam przechodzę na pasach i notorycznie widzę jak tramwaj wyjeżdża na czerwonym świetle z dolmedu w kierunku lesnicy
~Bartosz postrach MPK
2021-07-15 13:01:02
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 3
Motorniczy i kierowcy notorycznie łamią przepisy. Domyślam się że MPK Wrocław kuouko reklamę w radiu dlatego tak nieobiektywnie zatutuowano artykuł. Już zgłosiłem 7 wykroczeń, 70 czeka w kolejce. Za chwilę nie będzie komu jeździć.
~Piotr
2021-07-15 12:57:50
z adresu IP: (80.68.xxx.xxx)
Ocena: 2
Motorniczy wjezdza na czerwonym!! Notorycznie wjezdzaja w ten sposob, opozniajac ruszenie samochodem osobowym o kilkanascie sekund. Motorniczy do ukarania!! Redaktorowi wybaczam stronniczość, napisałby inaczej, to straciłby pracę! Gdzie indziej mógłby pracować, jak nic nie innego nie umie, pozostaje pozostać sługusem do końca życia.
~San
2021-07-15 12:45:46
z adresu IP: (91.222.xxx.xxx)
Ocena: 1
Tam jest ogolna maskara. Na przejsciu dla pieszych to samo, jest zielone, chcesz isc, a tu tramwaj przed twarza i jeszcze motorniczy sie pruje dzwonkiem :/
~Pan Jan
2021-07-15 12:32:55
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 7
A czy Pan Redaktor ma prawo jazdy? Jeśli tak to do zabrania. Kierujący samochodem miał światło zielone i tylko jego spostrzegawczość uchroniła od kolizji. Do ukarania motorniczy za wjazd na skrzyżowanie na czerwonym. Proszę przeslac nagranie do MPK i rządzić komentarza. Identyczne sytuacje powtarzają się notorycznie na FAT. Tramwaje wymuszają pierwszeństwo wjeżdżając na skrzyżowanie skręcając w ul. hallera. Proszę redakcję o prostowanie artykułu krzywdzącego kierowcę samochodu.
~YoYo
2021-07-15 12:32:45
z adresu IP: (46.170.xxx.xxx)
Ocena: 4
Bezmózgiem i wariatem jest kierowca tamwaju. Niestety ostatnimi czasy w tym zawodzie jest coraz większa tragedia. Tylko w tym miesiącu na pomorskiej przy placu Staszica , przy moim zielonym świetle tramwaj wtoczył się na droge ze dwa razy. Później warzywa z mpk się dziwią dlaczego we Wrocku tyle wypadków z udziałem tramwajów
~Prezes
2021-07-15 12:29:30
z adresu IP: (188.47.xxx.xxx)
Ocena: 6
Prezes M P K proszę zająć stanowisko !!!
~Komentarz został usunięty
2021-07-15 12:25:21
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Komentarz został usunięty
~Komentarz został usunięty
2021-07-15 12:21:29
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 14
Komentarz został usunięty
~Realista
2021-07-15 12:21:01
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 6
Przecież tramwaj wymusił w tym przypadku pierwszeństwo. Na sygnalizacji widoczne jest zielone światło. Więc pirat drogowy to raczej w tramwaju siedzial.
~Wrocławiak
2021-07-15 12:18:18
z adresu IP: (46.205.xxx.xxx)
Ocena: 6
Widać że jechał prawidłowo na zielonym to motorniczego ewidentna wina
~Haha
2021-07-15 12:15:34
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 3
To tramwaj wymusił, kierowca miał zielone światło.
~Ustalic z MPK
2021-07-15 12:12:42
z adresu IP: (217.96.xxx.xxx)
Ocena: 5
Data i godzina jest, miejsce znane, tramwaje mają swoje wideorejestratory - ustalic co to za cudak i ukarać