Tramwajowy "drift" w centrum Wrocławia

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2021-10-05 09:00 | Zmodyfikowano: 2021-10-05 10:17
A|A|A

fot. Korespondenci MPK Wrocław/FB

Poranne utrudnienia w ruchu tramwajowym na pl. Dominikańskim trwały kilkadziesiąt minut. Składy już wróciły na swoje stałe trasy.


(fot. MK)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wrocek
2021-10-06 13:40:29
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 5
Dzień jak co dzień we Wrocławiu. Cytując miłościwie nam panującego Narcyza Sutryka : "Nic się nie dzieje we Wrocławiu". Gdzie relacja ze zdarzenia na FB Prezydenta ?
~p0lacy
2021-10-06 13:29:48
z adresu IP: (195.254.xxx.xxx)
Ocena: -3
p0lacy tylko ZNISZCZYLIŚCIE Breslau!
~Maniiek
2021-10-06 09:48:54
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 7
Może by podnieść bilety na 10pln to się nic nie wykolei ????????
~Max
2021-10-06 00:35:02
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 0
Trolejbusy ... Nie yramwaje Tansze w zakupie budowie infrastruktury. Tansze i lstwiejsze w odholowaniu. Tez na prad, moga sie podladoeac i pojechac przy braku pradu albo gdziec pod miasto gdzie go jie ma. No i nie trzeba ryc miadta pod tory. A miejsca po szynach mozna wykorzystać pod busoasy i drogi dla karetek. Same zalety
~Didi
2021-10-06 00:19:27
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
40, 30, 20.... Lat temu było bardzo dużo tras tramajowych i bardzo często kursował tramwaje. Licząc te wszystkie dziesięciolecia pewnie aby policzyć wykolejenia w tym czasie starczyło by ustalić skalę do 10. A przecież były zimy stulecia i powodzie. Coś nowe technologie są nie trwałe i nie można na nich polegać w zakresie modernizacji komunikacji.
~niedouczony
2021-10-05 23:03:49
z adresu IP: (185.147.xxx.xxx)
Ocena: 0
Na placu Dominikańskim nie ma torów. Robicie chyba to specjalnie. Nie sądzę, że można tego nie wiedzieć!
~Wro
2021-10-05 22:43:53
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: 6
To jaką liczbę wykolejeń w dniu dzisiejszym mamy? Tort z okazji 100-ej już chyba zjedzony. Albo tak się w liczbach pośpieszyli, że fangarów nie bedzie. Mkną po szynach niebieskie tramwaje!!!
~Adek
2021-10-05 22:00:19
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 6
W tamtym roku remont torów a dzisiaj wytramwajenie. Brawo torewolucja. Proponuję zaokrąglić ceny biletów do 6 zł
~Wro
2021-10-05 21:32:50
z adresu IP: (31.178.xxx.xxx)
Ocena: 8
Ale już tak się przyzwyczailiśmy do tych przypadków, że dajemy radę utrzymać się w zdrowiu po tych "incydentach". Doświadczenie czyni nas mistrzami. Wrocław - miastem spotkań i przygód z mpk. Sutryk i Balawajder z parciem na szkło zaistnieli bez PWST, nie to co Jahira (ta dużo ćwiczyła i nie przestaje. Niektórzy rodacy(?) piszą, że wstydzą się za Polskę czy Polaków - ja za celebrytów i pajaxów na poważnych urzędach !
~Jupi
2021-10-05 21:11:11
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 3
Bedzie tort na 100 wykolejen w tym roku!? Tak to jest jak mpk zarzadza czlowiek,ktory nie panuje nad emocjami +dodajmy do tego narcyza,ktory zamiast zajmowac sie miastem zajmuje sie swoim kotem i nagrywa bzdurne filmiki na facebooku to nieszczescie gotowe. Czas na komisarza!
~Znowu coś j...ło w MPK
2021-10-05 20:59:18
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 12
MPK Wrocław w h... gra,za bilety krocie płacimy i co mamy kolejne wykolejenia,traktowanie pasażerów jak zło końeczne oraz prezesa celebrytę wraz z naszym prezy.....coś tam,a także skalę propagandy remontów i kupna nowych taborów ja za czasów nazistowskich Niemiec czyli słynnego Josepha Goebbelsa.Dalej wybierajmy partyjniaków,ludzie otwórzcie oczy.
~Anty_seba
2021-10-05 19:23:56
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: 11
I właśnie dlatego kupiłem samochód i wszędzie nim jeżdżę. Na mpk nie można liczyć, a jeszcze utrudniają... Jak musiałem jeździć, to jakoś zawsze się złożyło że wiózł mnie jakiś &@£& baran. Zapierdzieał po dziurach jakby węgiel wiózł a nie ludzi, tramwaje to samo... ***** Mpk
~Ewa
2021-10-05 18:23:10
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
A gdzie te nowe tramwaje którymi tak się chwalą władze miasta? Za co ja płacę 74 zl za bilet miesięczny? wstydu nie mają
~Rzecznik Bajaderki
2021-10-05 16:56:23
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 6
To nie było wykolejenie, tylko rozjechanie - nie liczy się do statystyki i zakładów bukmacherskich :-)
~Suh
2021-10-05 16:33:29
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 9
Znowu wybierzecie nominata PO na prezydenta. By pisowi na złosć. Tylko niezależni kandydaci!
~do Ralfa
2021-10-05 14:34:40
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 23
Jeżeli do wykolejenia doszło na wyremontowanym w tym roku odcinku torów, to bardzo to źle świadczy o jakości remontu lub stanie technicznym wykolejonego tramwaju. Alebajzel i $utrykoza w pełnej klasie.
~Domi
2021-10-05 12:24:54
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 12
Niestety, motorniczy i kierowcy autobusów jeżdżą bardzo szybko, zwracanie im uwagi przez pasażerów nic nie daje. Są nieuprzejmi, czasami wręcz złośliwi. Nieuzasadnienie rozpędzają się w korkach żeby za 100 m ostro hamowac. Moja wątpliwa codzienna „przyjemność”... :(
~zakorkowany Wrocław
2021-10-05 10:55:47
z adresu IP: (62.67.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dodajcie jeszcze skarną bezczelność wrocławskiego MPK, które na tablicach elektronicznych pisało o WCZEŚNIEJESZYM ZATRZYMANIU tramwaju na ul. Oławskiej. Zachowanie MPK w stosunku do wrocławian, przekracza wszelkie granice dobrego smaku.
~motorowy
2021-10-05 09:14:41
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 12
Gdyby nie dryft $utryka na początku kadencji w kierunku lansowania się w mediach i Internecie to do remontu torów i zwrotnic doszłoby ponad dwa lata wcześniej i wykolejeń byłoby znacznie mniej.