Linia kolejowa z Kobierzyc do Niemczy coraz bliżej remontu
WK
|
4 lata temu, 2022-01-13, 10:11

fot. Stacja Dzierżoniów Śląski
To prace przygotowawcze przed jej całkowitą rewitalizacją, która ruszyć ma, jak obiecuje członek zarządu województwa dolnośląskiego Tymoteusz Myrda, jeszcze w tym roku:
Remont całej trasy łącznie kosztować może nawet ponad 120 mln zł. 20 milionów to specjalna rządowa dotacja.
Komentarze (13)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Inflacja
2023-03-19 22:03:04 z adresu IP: (2a01:112f:43a3:6200:b873:x:x:x)
Odpowiedz
Ile będzie pociągów dziennie? Autobus tańszy i bliżej domu. Mamy 2023 rok i kiedy koniec prac?
zgłoś do moderacji
~Dolnoslazak
2022-06-13 16:07:36 z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
A ile bedzie mijanek ,na tym odcinku? No i co z przejazdami ? Szczegolnie ten byly, w Lagiewnikach mnie interesuje? Bo to bedzie problem ,dla samochodów...
~Zgorzelec
2022-08-21 06:44:52 z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Będzie w Niemczy ale chyba też w Łagiewnikach
~Łagiewniczanin
2022-06-17 09:44:22 z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Nie będzie problemu bo niedługo ruszy budowa trasy S8 do Kłodzka.
~Częwet
2022-03-14 21:33:09 z adresu IP: (77.111.xxx.xxx)
A co ze asfaltową ścieżką rowerową do Lwówka? Ileż można czekać. Prędzej wyremontują linię kolejową do Sobótki niż zbudują Cyklostradę Dolnośląską do Lwówka.
~KKR
2022-01-13 11:11:39 z adresu IP: (165.225.xxx.xxx)
A co z ostatnim raportem NIKu dotyczącym kontroli w Zarządzie Dróg i Kolei? Opiszą Państwo dziennikarze?
~@~dolnoslazak
2022-04-21 00:06:56 z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ale jak to, Banaś już nie jest kryształem, jak wcześniej mówił Kaczyński? :O
~dolnoślązak
2022-04-03 09:01:27 z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
A po co mają się odnosić do bełkotu człowieka, który sam ma problemy z prawem?
~Mix
2022-01-13 12:35:25 z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
A po co. Raport jest idiotyczny!
Zobacz jak to rozjechano na Rynku Kolejowym.
~Tomek
2022-01-13 11:06:45 z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Najpierw zlikwiduj miejsca pracy na południu województwa teraz buduj transport pytanie tylko dla kogo?.
~Jerzydar
2022-01-14 17:44:10 z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
W Kobierzycach jest praca baranie
~Rzecznik LKK
2022-01-13 10:38:04 z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
A mają tabor i ludzi do obsługi tej linii? Czy robili konsultacje społeczne i wiedzą, jakie jest zapotrzebowanie wśród ludzi na przejazdy tą linią? Czy tylko bezsensownie realizują obiecankę Morawieckiego, który był jakiś czas temu w Niemczy? U nas, we Lwówku, jeździmy tylko tam, gdzie tego potrzebują pasażerowie!
~Pracownik socjalny
2022-01-17 22:48:30 z adresu IP: (77.65.xxx.xxx)
Jedyne kierunki pasażerów z Lwówka to mops i skup złomu, ale do tego furmanka wystarczy a nie pociąg
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy
