Wrocławscy żużlowcy będą się ścigać za oceanem

PP/media klubowe | Utworzono: 2022-02-13 06:00

Obaj żużlowcy wrocławskiego klubu do Stanów Zjednoczonych wylecą  już w najbliższy wtorek i spędzą tam kilkanaście dni pod opieką Grega Hancocka, konsultanta ds. szkolenia i sportu w WTS Sparta. Turniej par będzie częścią kalifornijskiego „campu” przygotowanego dla Czugunowa i Curzytka przez czterokrotnego mistrza świata.

Jestem naprawdę podekscytowany na myśl o kolejnym sezonie z Betard Spartą Wrocław. Cieszę się, że mam możliwość popracować z Glebem i Michałem już teraz w moje ojczyźnie. W ciągu ostatniego roku wiele się dowiedziałem o każdym z nich, spędziliśmy sporo czasu i widzę kilka fundamentalnych zmian, które mogą przynieść efekty i przełożyć się na ich jeszcze lepsze wyniki już w najbliższej przyszłości. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby pomóc im wejść na wyższy poziom. Czas spędzony razem w Kalifornii wykorzystamy bardzo intensywnie – mówi dla wts.pl Greg Hancock.

Organizatorzy zawodów w Bakersfield nie ukrywają, że udział w AMA National Pairs Championship żużlowców mistrzowskiej drużyny Sparty Wrocław to podniesienie rangi sportowej wydarzenia, a także promocja żużla w Stanach Zjednoczonych.

Mistrzostwa Par AMA w Kalifornii rozpoczną się 19 lutego. 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.