Mistrz przyjeżdża do Lubina

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2022-04-29 06:37

Goście mają plejadę gwiazd. Dość wspomnieć o nazwiskach, takich jak Wolf, Vujović, Karacić, Kulesh, Gudjonsson, Tournat, Karalek czy bracia Dujshebaev, ale tak naprawdę w zespole z Kielc występują sami uznani zawodnicy, wielu reprezentantów Polski, a także innych krajów.

Vive z kompletem zwycięstw zajmuje pierwsze miejsce w tabeli PGNiG Superligi Mężczyzn, ale aktualnym mistrzom Polski po piętach depcze Orlen Wisła Płock, która w Kielcach przegrała tylko jedną bramką.

Podopieczni Talanta Dujshebaeva znakomicie radzą sobie także w rozgrywkach elitarnej Ligi Mistrzów. Kielczanie wygrali grupę, wyprzedzając marki, takie jak: Barcelona, PSG czy Veszprem. Łomża Vive zgromadziła 20 punktów, przy dziesięciu zwycięstwach i zaledwie czterech porażkach.

Naprzeciw tak silnej drużyną staną w piątkowy wieczór zawodnicy Zagłębia. Lubinianie po serii porażek na początku drugiej rundy, zaczęli wygrywać i odetchnęli z ulgą oddalając się od strefy spadkowej i zbliżając do czołowej ósemki.

Miedziowi muszą być jednak uważni, gdyż nad przedostatnim miejscem, które zajmuje Sandra Spa Pogoń Szczecin mają cztery punkty przewagi.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.