Nie Było Grane: M E T A L

Michał Kwiatkowski | Utworzono: 2022-05-11 19:00 | Zmodyfikowano: 2022-05-11 19:00
A|A|A

Raz w miesiącu w Nie Było Grane tematem przewodnim naszego spotkania jest: m e t a l. Przez dwie godziny z pozoru jest więc monotematycznie, ale każdorazowo łamiemy tę niepisaną zasadę, udowadniając że ten rodzaj muzyki jest bardzo pojemny i ma dużo do zaproponowania. Nie inaczej będzie tym razem, a program praktycznie w całości poświęcimy na omówienie i osłuchanie się z line-upem gdańskiego Mystic Festivalu (program czerwcowej imprezy jest już praktycznie zamknięty).

I tak spoglądając na zestaw artystów, którzy pojawią się na najważniejszych metalowych imprezach w tym roku w Europie (Wacken Open Air, Graspop Metal Meeting, Hellfest Open Air, Download Festival) i porównując z tym co wydarzy się początkiem czerwca na terenie Stoczni Gdańskiej, widać że Mystic Festival 2022 prezentuje się zdecydowanie bardziej niż tylko interesująco.
Fani klasyki spod znaku Mercyful Fate czy Judas Priest jak i nowszych, choć niezmiernie już docenionych Baroness, Mastodon czy Sólstafir pomiędzy 1 (Warm Up Day) a 4 czerwca znajdą coś dla siebie, a my postaramy się dziś wyłuskać tych najciekawszych wykonawców (a tym samym najciekawiej zapowiadające się koncerty).

Tak prezentuje się szczegółowa rozpiska pierwszego dnia festiwalu - ŚRODY 1 CZERWCA:


Szczegółowa rozpiska drugiego dnia festiwalu - CZWARTKU 2 CZERWCA:


Szczegółowa rozpiska trzeciego dnia festiwalu - PIĄTKU 3 CZERWCA:


Szczegółowa rozpiska czwartego dnia festiwalu - SOBOTA 4 CZERWCA:


Mystic Festival odbędzie się 1-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej.

Więcej informacji TUTAJ oraz na STRONIE ORGANIZATORA.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama