Prezydent Wrocławia z wotum zaufania i budżetowym absolutorium

Joanna Jaros, BT | Utworzono: 2022-05-26 17:59 | Zmodyfikowano: 2022-05-26 18:00
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

- Nie widzę powodu, dla którego prezydent miałby nie uzyskać wotum - mówi Jarosław Krauze z Klubu Forum Jacka Sutryka:

- Nie jesteśmy zadowoleni ze sposobu w jaki Jacek Sutryk prowadzi miasto - mówi radny Andrzej Kilijanek z Prawa i Sprawiedliwości, które głosowało przeciw:

Prezydent Jacek Sutryk uzyskał też absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Za głosowało 28 radnych, 1 przeciw, 8 osób wstrzymało się od głosu. Cieszę się z tego co udało się osiągnąć, ale widzę także i niepowodzenia, mówi Jacek Sutryk:

Brak absolutorium oznaczałby głosowanie nad zwołaniem referendum o odwołaniu prezydenta.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wrocławianin
2022-05-27 13:11:57
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 5
Sukces! Sukces! Sukces! Na miare $utryka.
~Wrocław
2022-05-27 11:25:35
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 5
$utryk musi odejść!!! Rozwiązania komunikacyjne i jakość dróg to dramat we Wrocławiu!!!
~Redaktor
2022-05-27 10:24:43
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 4
I spady z PiSu oraz jeden lewicowy poparli Sutryka.
~Edi
2022-05-27 09:45:35
z adresu IP: (89.73.xxx.xxx)
Ocena: 9
Nie zagłosuję ponownie na Jacka Sutryka z dwóch powodów: Prezydent Wrocławia poległ na wojnie, którą wypowiedział oszalałym kierowcom, którzy pomimo licznych i wolnych parkingów w ścisłym centrum parkują dosłownie już wszędzie (pasy, chodniki - w sposób uniemożliwiający przejście pieszym, miejsca dla niepełnosprawnych). Także wdrażanie Strefy Płatnego Parkowania w mieście idzie baaardzo ślamazarnie. To dla mnie są wystarczające powody utraty zaufania wyborcy.
~Kiciuś
2022-05-27 04:45:50
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 7
JaCuś to POlszewicki pozorant w roli nieudacznika.
~Sutkizm
2022-05-26 22:27:41
z adresu IP: (89.73.xxx.xxx)
Ocena: 7
Precz z łgarzem! Niszczenie miasta musi się skonczyc!
~Leon
2022-05-26 22:16:17
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 9
Jeszcze trochę i wylot. Zaczekamy. Celebryta nam niepotrzebny.
~wrocławianin
2022-05-26 20:01:36
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 17
Uwaga $utryka od pierwszych dni jego kadencji nie jest skupiona na dobrym zarządzaniu Wrocławiem, ale na zapewnieniu sobie większości w Radzie Miasta.