Rafał Trzaskowski w Obornikach Śląskich zapraszał na Campus Polska Przyszłości

Joanna Jaros, mk | Utworzono: 2022-05-28 13:03 | Zmodyfikowano: 2022-05-28 13:05
A|A|A

fot. Joanna Jaros

- Będziemy się zajmować najważniejszymi wyzwaniami obecnej rzeczywistości - mówił Trzaskowski:

Campus odbędzie się w ostatni tydzień sierpnia. Udział nic nie kosztuje, ale liczba miejsc jest ograniczona do 1300 osób. Rejestracja chętnych trwa do 3 czerwca.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Andrzej 64
2022-05-30 15:20:18
z adresu IP: (.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ursula pisze sms Rafale dlaczego nie odbierasz mam ważną wiadomość zablokowałam kasę ????
~Andrzej 64
2022-05-30 13:15:57
z adresu IP: (.xxx.xxx)
Ocena: 0
Rafale cała Polska jest za toba???????????????????? w internecie jesteś gwiazdą
~farma trolli
2022-05-29 20:29:31
z adresu IP: (.xxx.xxx)
Ocena: 0
Serdecznie zapraszamy do współpracy. Za każdy hejterski wpis dotyczący opozycji płacimy 1zł i 50 groszy. Mile widziane wyzwiska i kłamstwa. Szczególnie zachęcamy osoby z niepełnosprawnością umysłową. Uzytkownicy tacy jak Andrzej 64, Wiesłąw czy np. jegomość 5.173 i 185.32. są doskonałym przykładem na to, że nawet osoby z ciężkim upośledzeniem umysłowym doskonale dają sobie radę! :) Kontakt na priv.
~Straszne
2022-05-29 15:23:56
z adresu IP: (82.160.xxx.xxx)
Ocena: -4
Twórca słynnego paletowiska za milion złotych! Marnotrawcy pieniędzy podatników.
~Andrzej 64
2022-05-29 14:11:21
z adresu IP: (.xxx.xxx)
Ocena: -4
Rafałka najlepszy kolega adaś Bodnar po wygranych wyborach będzie reformowal wymiar sprawiedliwości ???????????????????? dlaczego w tej bezradnie opozycji jest tylu pajacy????????????
~Andrzej 64
2022-05-29 10:32:34
z adresu IP: (.xxx.xxx)
Ocena: -6
Co prawda warszawki nie lubię to powiem tak szkoda tych mieszkańców ????????????
~Panicz
2022-05-29 08:37:43
z adresu IP: (.xxx.xxx)
Ocena: -4
Tzw gumniany prezydent........rura podobno chwilowo załatana
~Oborniczanin
2022-05-28 23:55:04
z adresu IP: (83.20.xxx.xxx)
Ocena: 9
Stanisław Lem jak widać poniżej po komentarzach miał rację odnośnie ludzi piszących w internecie...
~Andrzej 64
2022-05-28 22:48:44
z adresu IP: (.xxx.xxx)
Ocena: -4
Trzaska dzwonił do ursuli o pieniądze w sprawie kpo ????????????
~Józefinek Grzybek
2022-05-28 16:19:52
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 1
Trzaskowskiego Campus POlszewicki finansowany jest przez dwie szwabskie fundacje mające na celu niszczenie Polski, robienie z naszej Ojczyzny szwabską kolonię. Trzaskowski to ten nygus co chciał przenieść stolice do Berlina.
~Andrzej 64
2022-05-28 16:10:56
z adresu IP: (.xxx.xxx)
Ocena: 1
Tak tylko pomyśleć że to coś tęczowe miało być prezydentem RP