Piłkarska reprezentacja Polski dziś zagra we Wrocławiu

Wojciech Klich | Utworzono: 2022-06-01 08:20

Mecz we Wrocławiu to początek długiego zgrupowania reprezentacji. Do tego dosyć intensywnego, bo oprócz dzisiejszego meczu Polacy rozegrają jeszcze trzy kolejne - dwa z Belgią i jeden z Holandią.

Na obóz selekcjoner Czesław Michniewicz powołał aż 39 zawodników. Z zaproszenia nie skorzystał jedynie bramkarz Gabriel Slonina, który wybrał grę dla reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Na liście znalazło się dwóch zawodników z Dolnego Śląska: Piotr Zieliński i Krzysztof Piątek.

Walia dzisiejsze spotkanie może potraktować treningowo. Wszystko dlatego, że rywale Polaków wciąż grają w barażach do Mistrzostw Świata. Walia zapewniła już sobie grę w finale, w którym zmierzy się albo ze Szkocją albo z Ukrainą.

Selekcjoner Czesław Michniewicz już zapowiedział, że w dzisiejszym starciu na Tarczyński Arenie we Wrocławiu zadebiutuje kilku zawodników. Niekoniecznie w pierwszym składzie, ale na boisku mają pojawić się bramkarz Kamil Grabara oraz Kamil Pestka lub Jakub Kiwior. Od pierwszej minuty ma też zagrać Robert Lewandowski.

Początek meczu o godzinie 18.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.