Wrocławianie objechali Ziemię... 13 razy!

Elżbieta Osowicz, BT | Utworzono: 2022-12-08 07:36 | Zmodyfikowano: 2022-12-08 07:39
Wrocławianie objechali Ziemię... 13 razy! - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

- Na pierwszych trzech miejscach, z największą liczbą punktów znalazły się kobiety - podkreśla wrocławski oficer rowerowy Daniel Chojnacki.

Zdobywczyni drugiego wyniku, Mirosława Gozdowska z Politechniki Wrocławskiej odebrała dwa dyplomy, za swój wynik i pierwsze miejsce w kategorii uczelni.

Ciekawie wyglądała też rywalizacja firmowa. Wśród uczelni bezkonkurencyjna okazała się Politechnika Wrocławska, najlepszą szkołą średnią okazało się 8. liceum, najlepszą dużą firmą - Sąd Wrocław, a najlepszą średnią firmą Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu. W kategorii Największa Firma zwyciężyli cykliści z Urzędu Marszałkowskiego przed tymi z magistratu.

Główne nagrody to trzy wysokiej klasy rowery. Trafiły do zdobywców 5, 15 i 55 miejsca. Organizatorom szczególnie zależało, by nie promować najlepszych, ale losowo nagrodzić „przypadkowych" wrocławian. Ale w czasie udziału w rywalizacji, każdy mógł sprawdzić stan swojego konta i zdobyte punkty wymieniać na nagrody - bilety do kina, teatru, zoo, aquaparków, muzeów czy kawiarni.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.