Patrycja Chojnacka zostaje w Kobierzycach

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2023-03-28 18:44
Patrycja Chojnacka zostaje w Kobierzycach - fot. kprkobierzyce.pl
fot. kprkobierzyce.pl

Chojnacka dołączyła do Kobierek przed trwającym właśnie sezonem. Wcześniej reprezentowała barwy m.in. Suzuki Korony Handball Kielce czy KPR-u Ruchu Chorzów. Obecnie doskonale uzupełnia się w bramce kobierzyczanek z Beatą Kowalczyk.

- W Kobierzycach panuje świetna atmosfera, a tę, jak wiadomo, tworzą ludzie. Mamy ambitną, pracowitą i zdeterminowaną drużynę. Stanowimy bardzo dobry kolektyw i to jest naszą siłą. Czuję się tutaj dobrze i czuję, że razem możemy wiele. Jak każdy sportowiec chcę walczyć o najwyższe cele, a tutaj jest to możliwe – mówi Patrycja Chojnacka.


- Ciężko jest oceniać samą siebie. Myślę, że na indywidualne ocenianie i podsumowanie tej kilkumiesięcznej pracy przyjdzie jeszcze czas. Na ten sezon miałam wiele założeń i planów względem siebie. Nie dotyczy to tylko postawy na boisku, ale każdego aspektu z życia codziennego, który pozwoli mi na bycie coraz lepszym sportowcem. Stawiam sobie małe cele i krok po kroku je realizuję. Wierzę, że ta praca przyniesie oczekiwane efekty.


- Myślę, że każda z nas chciałaby, mówiąc kolokwialnie, wycisnąć ten sezon jak cytrynę. Bardzo chciałabym żebyśmy do końca sezonu podtrzymały dobrą passę i formę, i powalczyły o srebrny medal. Chcemy powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu, jakim było zdobycie Pucharu Polski. Wiem, że stać nas na to i wszystko jest w naszych rękach – kończy zawodniczka dolnośląskiej drużyny.

Bramkarka podpisała z KPR-em Gminy Kobierzyce roczny kontrakt, który będzie obowiązywał do końca sezonu 2023/2024.

Wcześniej umowę z Klubem przedłużyły Beata Kowalczyk, Zorica Despodovska, Natalia Janas, Małgorzata Buklarewicz i Patrycja Kozioł. Ważny kontrakt ma Katarzyna Cygan. Wiadomo już, że po sezonie 2022/2023 w zespole trójkolorowych nie zobaczymy Aleksandry Tomczyk, Aleksandry Olek oraz Edyty Majdzińskiej.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.