Haftowane skarby - Wyjątkowość szat liturgicznych

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-07-24 13:05
Dodaj do Wykop.pl
Haftowane skarby - Wyjątkowość szat liturgicznych - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Pasja dla liturgii i tradycji

Szacunek do liturgii i tradycji kościoła to podstawa naszej firmy. Oddanie i pasja do haftu, przekładają się na nasze szaty i produkty, które są oryginalne pod względem wykonania, piękna i skrupulatności w dbaniu o najmniejsze szczegóły. Każdy element wyszywanych ornatów,  alb, szat czy dodatków liturgicznych jest rzetelnie wykonany, uwzględniając  wymagania i obrzędy kościoła . Naszą precyzję doceniły najistotniejsze obrzędy takie jak Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, Światowe Spotkanie Rodzin w Dublinie z udziałem Ojca Świętego Franciszka, Wizyta Apostolska Papieża Franciszka na Litwie i Łotwie , a także wiele innych rozmaitych opraw wydarzeń liturgicznych.


Wyjątkowe wzornictwo

Skrupulatnie weryfikujemy najnowsze preferencje w obszarze wzornictwa liturgicznego, jednak zawsze zachowujemy uznanie dla klasyki. Produkowane przez nas kolekcje obejmują zarówno tradycyjne wzory, które przetrwały wieki, jak i nowoczesne interpretacje,  które uznawane są przez księży na całym świecie. Z racji tego nasi klienci mogą wybierać wśród przestronnej gamy stylów, które idealnie oddają charakter każdej liturgii. Pośród naszych produktów można wybrać szaty oraz dodatki liturgiczne na każdą uroczystość kościoła.

Jakość, na której można polegać

Naszym celem jest dostarczenie produktów  najlepszej jakości. Podczas produkcji i haftu wykorzystujemy najlepsze materiały, aby zagwarantować odporność i komfort noszenia. Najdrobniejszy element, od haftów po zdobienia, jest sumiennie wykonany przez kwalifikowanych pasjonatów, mający doświadczenie w wyszywaniu liturgicznych szat i dodatków.

Indywidualne podejście

Zdajemy sobie sprawę, że każda parafia i duchowny ma swoje oryginalne pomysły i oczekiwania. Wychodząc naprzeciw, oferujemy usługi indywidualizacji naszych produktów. Klienci mogą wybrać spośród różnych opcji personalizacji. W wyborze oferujemy profesjonalną obsługę oraz doświadczenie w opracowaniu ornatów, alb, bielizny ołtarzowej i innych produktów wymaganych do pełnienia liturgii podczas beatyfikacji, konferencji, synodu, jubileuszu.

Zobacz ofertę: https://ornaty.pl/collections/szaty-liturgiczne

Reklama