Anna Bączyńska zostaje na kolejny sezon we Wrocławiu

PP/inf. prasowa | Utworzono: 2023-07-26 06:40
Anna Bączyńska zostaje na kolejny sezon we Wrocławiu - fot. Volley Wrocław
fot. Volley Wrocław

Anna Bączyńska dołączyła do Volley Wrocław w sezonie 2022/2023 po roku przerwy, w którym wraz z UNI Opole wywalczyła awans do TAURON Ligi. Ponownie stanowiła trzon ekipy Michala Maška, grając w 24 z 26 oficjalnych meczów ligowych.

W sezonie 2022/2023 Bączyńska zdobyła w sumie 213 punktów – 166 atakiem, 22 blokiem i 25 zagrywką. Dzięki takiej liczbie asów serwisowych Bączyńska uplasowała się na 7. miejscu w ligowym rankingu zagrywających. Zawodniczka przyjmowała w minionym sezonie 679 razy ze średnią skutecznością 48,6%. 

- We Wrocławiu żyje mi się bardzo dobrze, czuję się tutaj jak w domu, mam przyjaciół którzy mnie wspierają, dlatego cieszę się, ze mogłam zostać. Podoba mi się to, jak funkcjonuje klub. Nie ma problemów z komunikacją i organizacją, a sztab wykonuje świetną robotę. Na nadchodzący sezon mam oczywiście jakieś cele indywidualne, ale zostawiam je dla siebie, bardziej się liczy cel drużynowy. Mam nadzieję, że stworzymy super zespół i że wyniki będą jeszcze lepsze, niż dotychczas – mówi na oficjalnej stronie klubowej, Anna Bączyńska.

W najbliższych dniach Volley ma ogłosić nazwiska kolejnych przyjmujących na sezon 2023/24 TAURON Ligi. 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.