Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu – wybierz się na święto polskiej sztuki użytkowej

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-10-11 15:46
Dodaj do Wykop.pl
Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu – wybierz się na święto polskiej sztuki użytkowej - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Czym są Targi Rzeczy Ładnych?

Targi Rzeczy Ładnych to organizowana cyklicznie od 2013 roku inicjatywa, która na przestrzeni 18 edycji zgromadziła już 200 tys. odwiedzających i 7500 zgłoszeń od wyjątkowych artystów. Entuzjaści ciekawego wzornictwa oraz najnowszych trendów w polskim designie mogli na własne oczy zobaczyć ofertę ok. 1200 marek i twórców sztuki użytkowej, posiadającej w swojej ofercie wyjątkowe i oryginalne produkty, wykonane z pasją i dbałością o detale.

To także świetna okazja do zdobycia wiedzy podczas licznych wystaw, warsztatów, prezentacji i paneli dyskusyjnych, gdzie omawiane są aspekty projektowania, pracy designerów oraz historii wzornictwa w Polsce.


Jakie produkty znajdziesz na Targach Rzeczy Ładnych?

Targi Rzeczy Ładnych to prawdziwy raj dla estetów i miłośników designu. Każda edycja wydarzenia pozwoli Ci zapoznać się z najnowszymi trendami w wielu dziedzinach, spośród których warto wymienić m.in.:

Meble

Na przygotowanych przez marki stanowiskach znajdziesz wiele inspiracji do urządzenia swojego wnętrza - od niepowtarzalnych stołów i krzeseł po kreatywne regały i sofy.

Akcesoria

Zobacz niezwykłe dodatki do domu, takie jak wazoniki, poduszki, zegary czy lustra, które nadadzą Twojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Lampy

Dobierz wyjątkowe oświetlenie, które stanie się nie tylko funkcjonalnym źródłem światła, ale także efektownym elementem dekoracyjnym.

Ceramika

W ofercie poszczególnych wystawców znajdziesz delikatne i wyjątkowe naczynia, misy, kubki i inne dzieła ceramiczne, które dodają uroku każdemu posiłkowi.

Tkaniny

Chcesz nadać swojemu domowi bardziej przytulnego charakteru? Na TRŁ znajdziesz różnorodne tkaniny i tekstylia do dekoracji, od oryginalnych zasłon po modne narzuty.

Plakaty i ilustracje

Targi Rzeczy Ładnych to również miejsce, w którym odkryjesz unikatowe obrazy, plakaty i grafiki, stanowiące wyjątkową ozdobę ścian i dodającą im wyjątkowego charakteru.

Produkty dla dzieci

Dla najmłodszych i ich rodziców przygotowano strefę pełną edukacyjnych zabawek, książek, mebli i drobnych akcesoriów do domu.


Do kogo skierowane są Targi Rzeczy Ładnych?

Jeśli cenisz piękno, zwracasz uwagę na estetykę w otaczającym Cię życiu codziennym i jesteś ciekawy najnowszych trendów w polskim sztuce użytkowej, Targi Rzeczy Ładnych to propozycja w sam raz dla Ciebie. Wydarzenie to przyciąga nie tylko miłośników designu, doceniających kunszt i staranność w projektowaniu, ale również artystów, twórców i konsultantów, szukających źródła inspiracji, możliwości wymiany doświadczeń i odkrywających nowości na rynku.

To również doskonały sposób na spędzenie czasu dla rodziców z dziećmi – na najmłodszych czeka szereg atrakcji, dostosowanych do różnych grup wiekowych. Targi Rzeczy Ładnych to również obowiązkowy punkt na liście wydarzeń dziennikarzy i blogerów zajmujących się designem, którzy chcą być na bieżąco z branżowymi nowościami.


Czy planujesz wybrać się na Targi Rzeczy Ładnych?

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko przyciągnie miłośników sztuki użytkowej, ale także dostarczy niezapomnianych wrażeń. To okazja do eksploracji piękna, poznania polskich talentów oraz odkrycia produktów stworzonych z pasją i zaangażowaniem. Dołącz do nas na tym święcie estetyki, które na pewno pozostawi w Tobie niezapomniane wrażenia. Najbliższa edycja Targów Rzeczy Ładnych odbędzie się we Wrocławiu 2-3 grudnia 2023 roku – bilety będą dostępne m.in. na portalu eBilet.pl.