Wrocławskie Parki Wodne zielenieją na jesień

Mateusz Florczyk, JD | Utworzono: 2023-11-25 10:20 | Zmodyfikowano: 2023-11-25 10:21
Wrocławskie Parki Wodne zielenieją na jesień - fot. ZZM
fot. ZZM

- W ostatnim czasie przeprowadzono połączenie ogrodu z wioską saunową, dzięki czemu zyskaliśmy prawie 6 tysięcy metrów kwadratowych miejsca do wypoczynku i relaksu w saunarium - powiedziała Radiu Wrocław Adrianna Pawlicka, rzeczniczka Wrocławskiego Parku Wodnego. 

"Jesień to dobry czas na sadzenie wielu roślin, dlatego wykorzystaliśmy ten moment. Posadzono nowe rośliny, a drzewa będą dawać cień dla naszych gości, zwłaszcza w strefie rekreacji oraz saunarium. Będzie to idealne miejsce do relaksu nie tylko latem, ale także wpłynie pozytywnie na jakość powietrza w naszym obiekcie oraz na całym osiedlu."

Co więcej, na Brochowie zamontowano budki dla ptaków. "Wraz z rosnącymi drzewami, zapewnią one cień wzdłuż brzegu basenu. Ponadto, wpłyną pozytywnie na jakość powietrza na całym osiedlu. Z kolei +Zimowy ogród+, z którego będzie można podziwiać nowe drzewa oraz roślinym, zwieńczy inwestycję" - dodaje Pawlicka.

"Idealne miejsce, z którego będzie można podziwiać naszą zieleń, nowe drzewa i rośliny, które rozkwitną na wiosnę, będzie widoczne z tego miejsca. Szykujemy także specjalną strefę dedykowaną naszym gościom."

Park wodny dodał również dwie nowe atrakcje na terenie strefy saun: palenisko na świeżym powietrzu, wokół którego można usiąść, oraz grotę śnieżną.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.