Strefa Południa, piątek 19:00-21:00, Paweł Iwanina

Paweł Iwanina, PP | Utworzono: 2023-12-08 18:55
Strefa Południa, piątek 19:00-21:00, Paweł Iwanina - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Jedno z niewielu rzeczy, na które Amerykanie nie mogą narzekać, jest dostępność terenu pod zabudowę. Stąd też i w wielkim kompleksach uniwersyteckich nie brakuje miejsc służących jako common ground - a więc miejsce spotkań, na których często dochodzi do konfrontacji myśli, pojęć, idei.

W 2020 roku podobnego sortu kryjówkę dla swoich fanów założył nowo powstały zespół The Wilder Blue, którego członkowie ze zgrozą obserwowali rozwój wypadków na mapie Stanów Zjednoczonych, uniemożliwiający im ruszenie w trasę koncertową. A to przecież w świecie usług streamingowych, muzyki na żądanie i nieuczciwych przeliczników oddających lwią część tantiem za odsłuchania nie wykonawcom, a producentom, trasa koncertowa zdaje się być jedynym sposobem, by utrzymywać się z muzyki będąc częścią zespołu.

Platforma "The Hideout" to innowacyjny sposób, w jaki zespół Wilder Blue komunikuje się i współpracuje ze swoimi fanami. Jest to rodzaj klubu fanowskiego, programu patronackiego, biblioteki mediów, czatu i miejsca koncertów w jednym. Za niewielką opłatą miesięczną lub roczną fani mają dostęp do całej muzyki zespołu, w tym niewydanych nagrań, wersji alternatywnych, demówek i solowych projektów członków zespołu.

Wilder Blue to pięcioosobowy zespół z Teksasu, który łączy w swojej muzyce elementy country, rocka, bluegrassu i folku. Zespół powstał w 2019 roku z inicjatywy Zane'a Williamsa i Paula Easona, doświadczonych muzyków i autorów piosenek, którzy szukali nowego wyzwania artystycznego. Dołączyli do nich perkusista Lyndon Hughes, basista Sean Rodriguez i multiinstrumentalista Andy Rogers. Wszyscy członkowie zespołu śpiewają harmonijnie i mają swój wkład w tworzenie piosenek.

Przed nami ich najnowszy, trzeci album - Super Natural. Do usłyszenia!

Powtórka Strefy Południa w każdą niedzielę od 15.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.