Pewna wygrana szczypiornistek z Lubina

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2024-03-26 20:51 | Zmodyfikowano: 2024-03-26 21:43
Pewna wygrana szczypiornistek z Lubina - fot. zaglebie.lubin.pl

Zagłębie potrzebowało kwadransu, żeby się rozkręcić. Od remisu 7:7 do końca pierwszej połowy zrobiło się 17:12 dla "Miedziowych". W drugiej połowie dolnośląski zespół pewnie dowiózł wynik. Na MVP spotkania wybrano bramkarkę Barbarę Zimę, która odbiła 12 piłek.

MKS URBIS Gniezno - KGHM MKS Zagłębie Lubin 25:34 (12:17)

MKS URBIS: Hypka, Hoffmann, Konieczna - Hartman 9/5, Łęgowska 6/1, Nurka, Bartkowiak 2, Lipok 2, Siwka 2, Chojnacka, Giszczyńska, Kuriata, Schlabs, Szczepanik, Wabińska, Widuch.
Karne: 6/7
Kary: 0 min.
Czerwona kartka: Nurska (w 23' za rzut w twarz bramkarki podczas wykonywania rzutu karnego)

KGHM MKS Zagłębie: Zima, Maliczkiewicz - Pankowska 2, Grzyb 1, Przywara, Górna 8/2, Zych 1, Drabik 3, Michalak 6, Bujnochova 4/1, Kochaniak-Sala 5, Matieli 4, Jureńczyk, Milojević.