Majówka w Centrum Historii Zajezdnia

Ewa Zając, JD | Utworzono: 2024-05-01 13:39 | Zmodyfikowano: 2024-05-01 13:49
Majówka w Centrum Historii Zajezdnia - fot. archiwalne RW
fot. archiwalne RW

Wystawy, gry, zabawy, koncert pieśni patriotycznych, rodzinna strefa odpoczynku i gastro - to tylko część wydarzeń, które wypełnią tegoroczną majówkę w Centrum Historii Zajezdnia.

"Przygotowano m.in. quiz europejski z nagrodami, a dla młodszych warsztaty edukacyjne" - mówi Adam Pacześniak z Zajezdni:

"Będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób podróżować po Europie, co ciekawego można zobaczyć, ale również dzieci będą mogły uzyskać takie praktyczne informacje, jak się spakować i przygotować do podróży."

"Ogórkiem" po Wrocławiu

Przez trzy dni co godzinę będzie też odjeżdżał zabytkowy "Ogórek". "Autobusem zabieramy chętnych na przejażdżkę po Wrocławiu" - mówi Adam Pacześniak:

"Niesamowita okazja dla młodszych uczestników tej podróży, żeby zobaczyć jak dawnej jeździło się autobusem. A dla starszych taka sentymentalna trochę podróż, kiedy tym głośnym, trzęsącym się autobusem, będzie można zwiedzić Wrocław."

Porozmawiajmy o Europie

Swoją strefę będzie miało też Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu. Każdy, kto zajrzy dziś do Zajezdni może porozmawiać z jego pracownikami i zapytać o mechanizmy funkcjonowania instytucji unijnych. Majówka w Centrum Historii Zajezdnia przy Grabiszyńskiej potrwa do piątku, 3 maja. Codziennie od 10 do 18.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.