Suempol Ladies Day na wrocławskich Partynicach

JD, inf. prasowa | Utworzono: 2024-06-07 12:42 | Zmodyfikowano: 2024-06-07 12:47
Suempol Ladies Day na wrocławskich Partynicach - fot. Wyścigi konne. Wrocław / Facebook
fot. Wyścigi konne. Wrocław / Facebook

W związku z tym MPK Wrocław uruchomiło dodatkowe połączenia tego dnia:

Linia autobusowa 144 będzie obsługiwana przez autobusy przegubowe. Linie autobusowe 113, 127 i 144 będą kursować ze zwiększoną częstotliwością co około 15 minut w godz. 11:30 – 19:30. Autobusy linii 113 w godzinach 11:30 – 19:30 w kierunku Krzyków będą obsługiwały również przystanek Dworzec Główny (Stawowa).

Uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa – S7. Linia kursować będzie w godz. 11:30 – 19:30 co około 15 minut na trasie:

Dworzec Główny (Stawowa) - Stawowa – Ślężna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Wiśniowa – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Partynice (Tor Wyścigów Konnych)

oraz

Partynice (Tor Wyścigów Konnych) - Karkonoska – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Peronowa - Piłsudskiego - Stawowa - Dworzec Główny (Stawowa)

TRAMWAJEM

Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku "Przyjaźni", tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku "Partynice - Tor Wyścigów Konnych".

Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku "Krzyki", tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku "Partynice - Tor Wyścigów Konnych".

ROWEREM

Zapraszamy do przyjazdu rowerami. Na Partynice prowadzi ścieżka rowerowa wzdłuż ul. Powstańców Śląskich i al. Karkonoskiej. Na miejscu rowery można przypinać do ogrodzenia wzdłuż drogi dojścia na wyścigi, już na terenie WTWK-Partynice.

KOLEJĄ

Na tor wyścigów można też dojechać koleją, przystanek „Wrocław-Partynice” znajduje się tuż przy wejściu głównym na teren obiektu. Połączenia obsługują Koleje Dolnośląskie na trasie Wrocław – Świdnica.

SAMOCHODEM

Do dyspozycji uczestników imprezy oddajemy parking zewnętrzny, który może pomieścić 300 aut. Parking w dniu wyścigów jest płatny – 20zł/samochód. Na teren wyścigów nie ma możliwości wjazdu aut, poza samochodami do tego uprawnionymi.

WEJŚCIE NA TEREN WYŚCIGÓW

Wstęp na wyścigi jest bezpłatny. Publiczność może skorzystać z pięciu wejść prowadzących na tor, są to:

– wejście główne od ul. Zwycięskiej
– wejście od parkingu przy ul. Zwycięskiej
– wejście od strony ronda Św. Ojca Pio
– wejście od ul. Radosnej
– wejście od Wysokiej

CZY NA WYŚCIGACH TRZEBA BYĆ ELEGANCKO UBRANYM?

Nie, nie ma żadnych wymogów co do ubioru, aczkolwiek organizatorzy zachęcają do założenia eleganckich kreacji. Osoby przestrzegające zasad wyścigowego dress code będą mogły wejść do strefy VEP (Very Elegant Person).

CO BĘDZIE MOŻNA ZJEŚĆ I WYPIĆ NA WYŚCIGACH?

Podczas dnia wyścigowego będzie czynnych kilkanaście punktów gastronomicznych oferujących dania serwowane na ciepło, przekąski, słodycze, watę cukrową, gofry, napoje zimne i ciepłe, z procentami jak i bez zawartości alkoholu.

PROGRAM WYŚCIGÓW

Program wyścigów dostępny jest w formie drukowanej i elektronicznej. Programy drukowane znajdą się w holu kasowym, w specjalnych standach, w punkcie info oraz przy kasach, są bezpłatne.

Na terenie wyścigów (przede wszystkim w holu kasowym i na trybunie) znajdą Państwo naklejki z kodem QR, który przeniesie Was na stronę www z programem online.

GRA

Na terenie wyścigów czynnych będzie 35 kas, w których publiczność będzie mogła obstawiać swoich faworytów.

CZY MOŻNA PRZYJŚĆ Z PSEM?

Tak, na wyścigi można zabrać psa, aczkolwiek ze względów bezpieczeństwa pies musi być trzymany na smyczy.

Suempol LADIES DAY, 9 czerwca (niedziela). Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice

13:00 – 16:00 – konkurs na „Wyścigową elegancję dla Pań”
14:00 – początek wyścigów
14:45 – Parada Otwarcia Ladies Day
17:00 – gonitwa o Nagrodę Konstelacji
17:50 – dekoracja zwyciężczyń konkursu modowego
ok. 19:15 – zakończenie mityngu


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.