Temperatura poszła w górę, podobnie jak... szyny we Wrocławiu - Radio Wrocław

Temperatura poszła w górę, podobnie jak... szyny we Wrocławiu

Wojciech Klich
Wojciech Klich
| 2 lata temu, 2024-06-17, 15:43
Temperatura poszła w górę, podobnie jak... szyny we Wrocławiu - fot. Monika Kierzkowska
fot. Monika Kierzkowska

Wszystko przez szynę, która wygięła się pod wpływem ciepła. Na razie nie wiadomo, ile potrwa usuwanie awarii.


Komentarze (12)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~mis 2024-06-18 19:32:12 z adresu IP: (193.254.xxx.xxx)
~Mieszkaniec 2024-06-18 10:28:50 z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Brawo torywolucja brawo sutryk
~KONRAD 2024-06-18 04:22:49 z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
To najprawdopodobniej efekt tzw.Toryewolucji sztandarowej inwestycji komunalnej ubiegłej kadencji nadal włodarza Miasta JS :-)
~odpowiadam 2024-06-17 19:42:51 z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Wrocek, piękne miasto ale sieć torowiska tramwajowego to katastrofa, szyny się wyginają i w upale i przy mrozie skaczą jak sprężyna, a niczemu niewinne składy tramwajowe na tych szynach skrzypią jak stara trzydrzwiowa szafa, choć kocham to miasto to muszę przyznać że w stolicy sieć torowisk tramwajowych jest na wysokim poziomie, tramwaje suną swoją drogą szybko cicho i spokojnie.
~dawro 2024-06-18 08:58:10 z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Za to Wrocław w porównaniu z Warszawą ma nowszej generacji tramwaje :))
~olek 2024-06-17 18:33:31 z adresu IP: (2a00:f41:7011:e2aa:a892:x:x:x)
te szyny to chyba po taniości z ukr wzięli, bo to już chyba 5. raz, gdy szyna się wygina. ;) można serial napisać: "Kiepska szyna". ;)
~qtoś 2024-06-17 18:19:58 z adresu IP: (2a02:a319:a13f:4500:f92d:x:x:x)
nic dziwnego w tym mieście xd tak w ogóle jechałam tamtędy może godzine przed tym jak sie ta szyna wygieła
~Beata 2024-06-17 17:59:41 z adresu IP: (2a00:f41:70a0:2591:d227:x:x:x)
Aż boję się pomyśleć, co się stanie jak spełnią się prognozy pogody. A jeszcze temperatury nie są ekstremalne
~podatnik 2024-06-17 17:13:36 z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Dlaczego nie trolejbusy na buspasach? Bez remontów torowisk, łatwość wymijania podczas awarii, większa średnia prędkość, prosta konstrukcja, możliwość jazdy bez trakcji na wybranych odcinkach. Dlaczego ratusz nie myśli?
~Random 2024-06-18 11:37:16 z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Bo byłyby to jeszcze większe koszty wymiany niż samych torów, tutaj trzeba na całej sieci wymienić trakcję na trolejbusową, pozbyć się torów, to nie jest takie hop siup jak ci się wydaje, przy tak rozbudowanej sieci już prościej to naprawić niż orać bez sensu. A nie wspominam o tym jak byś skomlał podczas tej całej "inwestycji", bo całe miasto przeorane i nie da się przedostać do Leśnicy.
~odbiorNick 2024-06-17 16:20:08 z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Żodyn się nie spodziwoł! Żodyn! Szyny były złe.
~xx2 2024-06-17 16:03:09 z adresu IP: (80.253.xxx.xxx)
Taki upal jak w Afryce. To tylko pokazuje jakość ekspertów, którzy wykonywali remont.