Tragiczny wypadek na DK-8: jedna osoba zginęła, cztery ranne - Radio Wrocław

Tragiczny wypadek na DK-8: jedna osoba zginęła, cztery ranne

Mateusz Florczyk
Mateusz Florczyk, MF
| 2 lata temu, 2024-09-09, 14:29
Tragiczny wypadek na DK-8: jedna osoba zginęła, cztery ranne - fot. użyczone
fot. użyczone

Droga w kierunku Wrocławia jest obecnie zablokowana, a policja kieruje ruch objazdem przez miejscowość Dolina. Na miejscu zdarzenia pracuje patrol zabezpieczający miejsce wypadku.

Według wstępnych ustaleń, na łuku drogi naczepa ciężarówki zjechała na przeciwległy pas, gdzie doszło do zderzenia z samochodem osobowym, a następnie z busem. Dwie osoby z auta osobowego oraz dwie z busa trafiły do szpitala. Niestety, pasażer samochodu osobowego, 54-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, zmarł na miejscu.


Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Anonimowy informator 2025-10-06 21:06:37 z adresu IP: (37.109.xxx.xxx)
Nagminnie dwa razy w miesiącu jest kolizja drogowa na tym odcinku , czemu tak się dzieje ???? Nikt nie może zrozumiec że trzeba zamontować znak ograniczenia prędkości do 40 km/h . J co , FOTORADAR ,tak jak jest na tym samym odcinku DK8 w miejscowości - Szklary , Przerzeczyn-Zdr . I tyle w tym temacie .