Gołębski Maszyński Wełyczko grają Depeche Mode na urodziny Radia RAM - Radio Wrocław

Gołębski Maszyński Wełyczko grają Depeche Mode na urodziny Radia RAM

Anna Skupień
Anna Skupień
| 10 miesiecy temu, 2025-08-12, 13:05
Gołębski Maszyński Wełyczko grają Depeche Mode na urodziny Radia RAM - fot. Organizator
fot. Organizator
fot. Organizator

GMW PLAY DEPECHE MODE to doskonałe polskie trio, które z pasją wykonuje najlepsze utwory Depeche Mode.

Znakomici instrumentaliści: Waldemar Maszyński (pianista) i Marcin Wełyczko (gitarzysta) wraz z fenomenalnym głosem charyzmatycznego radiowca Pawła Gołębskiego, prezentują w różnorodnych aranżacjach słynne utwory - od klasyki po najnowsze kompozycje. Muzycy wybierają najlepsze utwory z ponad 40-letniej historii Depeche Mode i wykonują je w stylu zbliżonym do oryginału lub całkowicie je przearanżowując. Ich interpretacje docenili dziennikarze z Niemiec zapraszając zespół na światową płytę coverów „Songs of faith and devotion”, wydaną przez Orkus Magazine.

Zespół powstał podczas pandemii. Paweł Gołębski, dziennikarz i prezenter radiowy, gospodarz popularnej audycji „Dzień dobry we Wrocławiu” w Radiu RAM wraz z Waldemarem Maszyńskim i Marcinem Wełyczko, zaczął opisywać życie w lockdown’ie za pomocą muzyki Depeche Mode ze słynnego albumu „Violator”. W tych nietypowych okolicznościach zarejestrowali 9 utworów, od „Enjoy the silence” po „Personal Jesus”, a do każdego z nich stworzyli teledyski. Oryginalny pomysł zwrócił uwagę fanów, którzy docenili ich jakość i szybko zaczęli domagać się, by trio koncertowało.

Zapraszamy swoich wyjątkowych Słuchaczy i wszystkich fanów zespołu Depeche Mode na urodzinowy koncert Radia RAM.

Radio RAM na 89,8 FM zaczęło nadawać 6 grudnia 2000 roku jako pierwsze radio stworzone tylko dla Wrocławia. Pięć lat później postawiliśmy na dźwięki spod znaku jazzu, soulu, funk, world music i wielu innych gatunków, które nazwaliśmy "muzyką w dobrym tonie". Raz w roku wydajemy płyty RAM Café. Tym, co nas wyróżnia w eterze, są właśnie muzyka i autorskie programy tematyczne. Mówimy o ludziach, ich pasjach, twórczości i życiu w naszym mieście. Zapraszamy co miesiąc na koncerty RAM Session. Chętnie spotykamy się z naszymi Słuchaczami. Wiosną i latem organizujemy rejsy po Odrze oraz pikniki rowerowe we wrocławskich parkach. Dziś jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych stacji we Wrocławiu i zapraszamy na świętowanie wspólnych 25 lat!

25 LAT RADIA RAM
Gołębski / Maszyński / Wełyczko grają Depeche Mode
5.12.2025, godz. 20.00
Sala Koncertowa przy Karkonoskiej 10
Bilety dostępne w Radiu RAM oraz 

https://www.eventim.pl/eventseries/golebski-maszynski-welyczko-graja-depeche-mode-na-urodziny-radia-ram-3957729/

 

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/gmw-play-depeche-mode


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.