ZŁE BAŚNIE braci Grimm. Spektakl laureata w Pantomimie - Radio Wrocław

ZŁE BAŚNIE braci Grimm. Spektakl laureata w Pantomimie

Grzegorz Chojnowski
Grzegorz Chojnowski
| 5 miesiecy temu, 2026-01-08, 16:00
ZŁE BAŚNIE braci Grimm. Spektakl laureata w Pantomimie - foto RWK
foto RWK
RWK

Marcin Liber, reżyser premierowych ZŁYCH BAŚNI we Wrocławskim Teatrze Pantomimy. Tu go jeszcze nie było, choć słuchy, że w Pantomimie powstanie spektakl tego twórcy, laureata Wrocławskiej Nagrody Teatralnej 2024, a także Emocji radia Wrocław Kultura, powtarzało echo już od kilku lat. Wreszcie na scenie Centrum Sztuk Performatywnych zobaczymy efekt współpracy jednego z najpłodniejszych artystów polskiego teatru z zespołem na fali. ZŁE BAŚNIE to adaptacja baśni braci Grimm, dla dorosłych, z muzyką na żywo.

 

Do usłyszenia i zobaczenia w odbiornikach z DAB+, aplikacjach mobilnych, na www.radiowroclawkultura.pl  


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.