ZŁE BAŚNIE braci Grimm. Spektakl laureata w Pantomimie

foto RWK
RWK
Marcin Liber, reżyser premierowych ZŁYCH BAŚNI we Wrocławskim Teatrze Pantomimy. Tu go jeszcze nie było, choć słuchy, że w Pantomimie powstanie spektakl tego twórcy, laureata Wrocławskiej Nagrody Teatralnej 2024, a także Emocji radia Wrocław Kultura, powtarzało echo już od kilku lat. Wreszcie na scenie Centrum Sztuk Performatywnych zobaczymy efekt współpracy jednego z najpłodniejszych artystów polskiego teatru z zespołem na fali. ZŁE BAŚNIE to adaptacja baśni braci Grimm, dla dorosłych, z muzyką na żywo.
Do usłyszenia i zobaczenia w odbiornikach z DAB+, aplikacjach mobilnych, na www.radiowroclawkultura.pl
Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy

