Karambol na drodze krajowej numer 8. Trzy osoby zostały ranne

Aktualizacja - 14:00
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o odblokowaniu drogi w tym miejscu.
Godz. 13:10
Droga krajowa numer 8 na wysokości Szalejowa Dolnego wciąż jest zablokowana. Długie korki ciągną się niemal od Szczytnej aż do obwodnicy Kłodzka. Na miejscu nadal trwają działania służb.
Jak informuje nas podinsp. Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, w zdarzeniu brały udział trzy samochody - dwa osobowe (Mazda i Opel) oraz pojazd służb drogowych. Do szpitala trafiły aż cztery osoby - kobieta i chłopiec podróżujące Mazdą oraz dwie osoby jadące Oplem.
Na ten moment służby nie podają, kiedy mogą zakończyć się utrudnienia.
Wcześniej pisaliśmy:
Droga krajowa numer 8 na 32. kilometrze całkowicie zablokowana. Na wysokości Szalejowa Dolnego, a konkretnie skrzyżowania z drogą na Roszyce i Ruszowice, doszło do karambolu. To odcinek pomiędzy Kłodzkiem a Polanicą-Zdrojem.
Jak przekazuje GDDKiA, zderzyły się trzy samochody osobowe i pojazd typu bus. Według wstępnych informacji trzy osoby zostały ranne. Na miejscu są służby, a utrudnienia mogą potrwać do godziny 13:00.
Byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia na drodze? A może stoisz w korku i chcesz przestrzec innych kierowców? Zadzwoń na telefon drogowy Radia Wrocław: 71 339 33 55.
Ważne: Dwie ofiary pożaru w powiecie złotoryjskim. Płonął budynek jednorodzinny
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.

