Wybili szybę, aby pomóc kierującej. Kobieta była uwięziona w samochodzie po kolizji [WIDEO] - Radio Wrocław

Wybili szybę, aby pomóc kierującej. Kobieta była uwięziona w samochodzie po kolizji [WIDEO]

Beata Makowska
Beata Makowska
| Ćwierć roku temu, 2026-03-19, 10:13
Wybili szybę, aby pomóc kierującej. Kobieta była uwięziona w samochodzie po kolizji [WIDEO] - Policjanci z Oleśnicy wybili szybę w samochodzie, żeby pomóc uwięzionej w pojeździe kobiecie.
Policjanci z Oleśnicy wybili szybę w samochodzie, żeby pomóc uwięzionej w pojeździe kobiecie.
Fot. KWP we Wrocławiu

Wybili szybę, aby uwolnić kierującą. We wtorek funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego oleśnickiej policji otrzymali zgłoszenie o kolizji drogowej, do której doszło na pobliskim rondzie. Jak wynikało ze zgłoszenia, w samochodzie została uwięziona kobieta.

Świadkowie zdarzenia natychmiast podjęli próbę udzielenia pomocy poszkodowanej, jednak dostęp do wnętrza pojazdu był znacznie utrudniony. Drzwi samochodu były zablokowane. Policjanci, widząc realne zagrożenie dla zdrowia, a co ważniejsze życia kobiety, wybili tylną szybę samochodu i niezwłocznie nawiązali kontakt z poszkodowaną. Monitorowali też jej funkcje życiowe do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego.

Po przybyciu na miejsce ratowników medycznych kobieta została przekazana pod ich opiekę, a następnie przetransportowana karetką pogotowia do szpitala. Miejsce zdarzenia pozostawało pod nadzorem funkcjonariuszy do czasu usunięcia uszkodzonego pojazdu z drogi i przywrócenia płynności ruchu.

Zobacz nagranie z monitoringu, który zarejestrował całą sytuację:

 

Sprawdź też: Tramwaj zderzył się z samochodem we Wrocławiu. Kobieta wjechała na czerwonym świetle


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.