Wiózł busa na lawecie, a w busie miał ponad 220 kilogramów nielegalnego towaru

Wiózł busa na lawecie, a w busie trzymał nielegalny tytoń
/fot. KMP Jelenia Góra
Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, podczas rutynowego patrolu zatrzymali 50-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który na lawecie przewoził busa.
odczas kontroli policjanci zwrócili uwagę na wyraźne zdenerwowanie kierowcy. Mundurowi szybko potwierdzili przyczynę nerwowości 50-latka. Okazało się, że auto nie było puste. W środku znajdowało się 12 worków wypełnionych krajanką tytoniu bez skarbowych znaków akcyzy. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli 220 kilogramów nielegalnego towaru.
Wstępnie straty Skarbu Państwa wynikające z nieopłaconych należności podatkowych oszacowano na ponad 366 tysięcy złotych.
CZYTAJ WIĘCEJ: Obudził go spadający sufit. Mieszkaniec Wałbrzycha był o krok od tragedii
Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy

