Chrobry Głogów zaczął przygotowania do nowego sezonu
RW, mat. prasowe
|
3 godziny temu

Piłkarze Chrobrego mają za sobą pierwszy trening przed nowym sezonem.
fot. chrobry-glogow.pl
Za drużyną trenera Becelli znakomity sezon. Głogowianie zajęli najwyższe w historii klubu miejsce w pierwszej lidze – czwarte – oraz wywalczyli awans do finału baraży o Ekstraklasę. Po decydującym spotkaniu z Wieczystą Kraków zawodnicy rozjechali się na zasłużone urlopy, jednak okres odpoczynku dobiegł końca.
Chrobry będzie przygotowywał się do sezonu na własnych obiektach. W ciągu najbliższych czterech tygodni zespół rozegra sześć spotkań sparingowych – trzy w Głogowie i trzy na wyjazdach. Pierwszy mecz kontrolny odbędzie się w środę, 1 lipca, przy Wita Stwosza. Rywalem Głogowian będzie drugoligowy beniaminek – Lechia Zielona Góra.
Przeczytaj także: Piłkarze Śląska Wrocław wrócili do treningów
Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy
