To już oficjalne! Toyota Motor Europe utworzy we Wrocławiu nowe centrum technologiczne

Toyota Motor Europe otworzy we Wrocławiu centrum informatyczne.
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pixabay
W nowej jednostce blisko 200 specjalistów będzie rozwijać aplikacje dla marek Toyota i Lexus, a także rozwiązania związane z infrastrukturą chmurową oraz cyberbezpieczeństwem.
Zespół będzie odpowiadał m.in. za rozwój popularnych aplikacji MyToyota i LexusLink+, z których korzystają kierowcy w całej Europie.
Wrocławskie centrum ma również wspierać rozwój usług cyfrowych dla pojazdów oraz współtworzyć technologie wykorzystywane w samochodach przyszłości.
To kolejna inwestycja japońskiego koncernu w stolicy Dolnego Śląska, gdzie od 2015 roku działa już Centrum Usług Wspólnych Toyoty.
CZYTAJ WIĘCEJ: To już pewne! Miękinia zostanie polskim zagłębiem światowego giganta
Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy

