Wspólne świętowanie w Starej Kopalni. Wałbrzych kręci teledysk mieszkańców - Radio Wrocław

Wspólne świętowanie w Starej Kopalni. Wałbrzych kręci teledysk mieszkańców

Łukasz Koch
Łukasz Koch
| Dzisiaj, 11:40
Wspólne świętowanie w Starej Kopalni. Wałbrzych kręci teledysk mieszkańców - Mieszkańcy Wałbrzycha nagrają wspólny teledysk w Starej Kopalni
Mieszkańcy Wałbrzycha nagrają wspólny teledysk w Starej Kopalni
fot. RW

Wałbrzych przygotowuje teledysk z okazji 600-lecie miasta. Zdjęcia będą kręcone w Starej Kopalni do piosenki Dawida Podsiadło „I Ciebie też bardzo” (w domyśle Kocham Wałbrzych). Jak mówi pomysłodawczyni Marta Wróbel, w teledysku może wystąpić każdy.

- Chcemy wspólnie świętować, chcemy aby wałbrzyszanie poczuli moc tego świętowania. Każdy może przyjść – dziecko, dorosły, osoby starsze, rodziny z dziećmi. Będzie nam bardzo miło jeśli po prostu przyjdziecie, zaśpiewamy razem. Kilka prób i myślę, że będzie efekt fenomenalny.

Specjalne zaproszenie Marta Wróbel kieruje do naszych słuchaczy:

- Mamy wspólne świętowanie, bo Radio Wrocław ma w tym roku 80 lat, Wałbrzych obchodzi 600-lecie więc to idealna okazja by słuchacze Radia Wrocław przyjechali i razem z nami zaśpiewali.

Teledysk kręcony będzie w Starej Kopalni, we wtorek, 30 czerwca od godziny 17:00.

Przeczytaj także: Ewakuacja Aquaparku Wrocław. Ponad 800 osób opuściło obiekt


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.