Wspólne świętowanie w Starej Kopalni. Wałbrzych kręci teledysk mieszkańców

Wałbrzych przygotowuje teledysk z okazji 600-lecie miasta. Zdjęcia będą kręcone w Starej Kopalni do piosenki Dawida Podsiadło „I Ciebie też bardzo” (w domyśle Kocham Wałbrzych). Jak mówi pomysłodawczyni Marta Wróbel, w teledysku może wystąpić każdy.
- Chcemy wspólnie świętować, chcemy aby wałbrzyszanie poczuli moc tego świętowania. Każdy może przyjść – dziecko, dorosły, osoby starsze, rodziny z dziećmi. Będzie nam bardzo miło jeśli po prostu przyjdziecie, zaśpiewamy razem. Kilka prób i myślę, że będzie efekt fenomenalny.
Specjalne zaproszenie Marta Wróbel kieruje do naszych słuchaczy:
- Mamy wspólne świętowanie, bo Radio Wrocław ma w tym roku 80 lat, Wałbrzych obchodzi 600-lecie więc to idealna okazja by słuchacze Radia Wrocław przyjechali i razem z nami zaśpiewali.
Teledysk kręcony będzie w Starej Kopalni, we wtorek, 30 czerwca od godziny 17:00.
Przeczytaj także: Ewakuacja Aquaparku Wrocław. Ponad 800 osób opuściło obiekt
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.

