Nocny wypadek na autostradzie A4. Z drogi wypadła karetka

Wypadek na autostradzie A4 z udziałem karetki.
Fot. RW
W pojeździe były 4 osoby - kierowca i ratownicy medyczni. Wszyscy z obrażeniami zostali zabrani karetkami, a także śmigłowcem do szpitala.
Po wypadku autostrada była zamknięta, potem zwężona - utrudnienia skończyły się około 6 nad ranem.
Karetka brała udział w zabezpieczeniu imprezy masowej na Opolszczyźnie.
PRZECZYTAJ: Pożar na Kozanowie. Ewakuowano 30 osób, dwie osoby poszkodowane
Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy

